Fotografia nieruchomości – salon z biżuterią Verona

Sesja zdjęciowa sklepu - Impatientstudio.pl-TOP

Niedawno przeprowadzona została przez nas kolejna sesja zdjęciowa sklepu z biżuterią. Tym razem fotografia nieruchomości objęła kluczowy salon marki Verona w poznańskiej Posnanii. Przy okazji zdjęć sklepu nie sposób było pominąć pięknie wyeksponowane produkty, zresztą, zobaczcie sami…


Fotografia sklepu z biżuterią

Fotografia nieruchomości, w tym przypadku sklepu z biżuterią miała na celu ukazanie flagowego konceptu sprzedaży stosunkowo młodej, aczkolwiek dynamicznie rozwijającej się marki biżuteryjnej Verona. Salon mieści się w jednym z największych polskich centrów handlowych – Posnanii (Poznań). Podczas realizacji zdjęć mieliśmy nieco ułatwione zadanie, gdyż nad odpowiednim przygotowaniem sklepu oraz prawidłową ekspozycją wybranych produktów czuwała Pani Kaja, będąca Managerem ds. VM marki Verona. Praca fotografa pod okiem specjalisty z wieloletnim doświadczeniem tego typu jest zdecydowanie łatwiejsza i sprawniejsza. Mogliśmy wówczas skupić się jedynie na obsłudze sprzętu, gdyż salon sprzedaży jak i produkty przygotowane były pierwszorzędnie.

Biżuteria Verona powstała z miłości do biżuterii i potrzeby dzielenia się niezapomnianymi emocjami. Pierwsze “Kocham Cię”, wspólne rocznice, narodziny dziecka, imieniny, urodziny i wszystkie osobiste momenty pomiędzy. Szlachetne piękno biżuterii pozwala na zawsze zatrzymać magię ulotnych chwil. Starannie wyselekcjonowane wzory zachwycają swoim ponadczasowym stylem i stają się częścią rodzinnej historii. Marka posiada obecnie ponad 20 punktów sprzedaży w całej Polsce, a nam nadarzyła się okazja do sfotografowania jednego z nich.

Przy okazji zdjęć wnętrz sklepu skoncentrowaliśmy się na interesujących produktach: pierścionkach, kolczykach czy brożkach, pięknie zaprojektowanych i zdobionych kamieniami szlachetnymi takimi jak: szmaragd, topaz, czy rubin. Klika interesujących zdjęć produktów również Państwu prezentujemy. W Veronie szekspirowska historia miłosna splata się z klasycznym, włoskim charakterem i rodzinnością. Jak podkreśla marka – we współczesnej dobie pełnej pośpiechu i dominacji technologii, czułe gesty i emocje mają jeszcze większe znaczenie. Podpisujemy się pod tym w pełni i zachęcamy do odwiedzenia salonu Verona, a właścicieli sklepów, którzy również chcą uwiecznić swoje kluczowe punkty sprzedaży w podobny sposób, zapraszamy do współpracy z naszą agencją.

Fotografia nieruchomości w branżowych mediach

Zdjęcia z przeprowadzonej przez nas sesji zostały użyte między innymi do promocji marki w branżowych mediach. Poniżej zamieszczamy link do artykułu na łamach Magazynu B2B Galerie Handlowe Online, gdzie zaprezentowane zostały wybrane fotografie sklepu wraz z wypowiedzią przedstawiciela marki Verona.

Magazyn B2B Galerie Handlowe to lider prasy branżowej w obszarze działalności centrów i sieci handlowych w Polsce. Periodyk stanowi przegląd najważniejszych opinii kluczowych przedstawicieli sektora handlowego i nieruchomości handlowych, a także gromadzi wywiady, felietony i publikacje eksperckie związane z funkcjonowaniem branży, trafiając do decydentów, działów marketingu i ekspansji branży handlowej i nieruchomości handlowych w całej Polsce. Całość prezentuje się bardzo ładnie. Kliknijcie w obrazek poniżej.

Fotografia nieruchomości - zdjęcia wnętrz - Impatientstudio.pl

Interesuje Cię fotografia nieruchomości? Skontaktuj się z nami!


Sesje zdjęciowe centrów handlowych, Fotografia centrów handlowych, Zdjęcia nieruchomości, Fotografia mieszkań na sprzedaż i wynajem, Fotografia portretowa – Poznań, Sesje portretowe dla biznesu, Sesje zdjęciowe w plenerze, Zdjęcia z drona, Fotografia z drona, Zdjęcia miast, gmin i regionów, Projekty logotypów, Projekty graficzne, Projektowanie bannerów reklamowych, Zdjęcia sklepów, Fotografia punktów sprzedaży, Agencja fotograficzna Poznań