Zdjęcia sklepów i punktów handlowych

Zdjęcia sklepów i punktów usługowych, flagowych salonów sprzedaży lub sesja z otwarcia nowego sklepu to doskonały materiał promocyjny, który może być wykorzystywany w komunikacji marketingowej z klientami i partnerami biznesowymi. Realizujemy zdjęcia sklepów na terenie całej Polski!


Zdjęcia sklepów – witryny w obiektach handlowych

Na zlecenie zarządców i właścicieli obiektów handlowych, a także departamentu rozwoju sieci sklepów detalicznych realizujemy zdjęcia nowych sklepów, stoisk, punktów usługowych i pop-up-store’ów na terenie całej Polski. W trakcie naszej działalności wykonaliśmy zdjęcia kilkuset witryn sklepowych, znajdujących się głównie w obrębie centrów i galerii handlowych. Poniżej prezentujemy Państwu kilka wybranych przykładów.

Sesje fotograficzne wnętrz sklepowych

Fotografujemy wnętrza sklepów, butików, salonów sprzedaży i hipermarketów. Stosując obiektywy ultra-szerokokątne staramy się w możliwie najatrakcyjniejszy sposób ukazać przestrzeń sklepową wraz z ekspozycją towaru. Wykonywane przez nas zdjęcia realizowane są najczęściej w technice HDR, polegającej na generowaniu fotografii o bardzo dużej rozpiętości tonalnej, wynikającej ze zmieszania z sobą kilku zwykłych zdjęć lub jednego wywołanego przy różnych korektach ekspozycji. Jesteśmy nieocenionym wsparciem dla biznesów chcących skutecznie przyciągać uwagę klientów i budować silną wizualnie markę. Realizowane przez nas zdjęcia przyczyniają się do kreowania profesjonalnego wizerunku na konkurencyjnym rynku handlowym.

Profesjonalne zdjęcia sklepu są niezwykle ważne z wielu powodów. Przede wszystkim często stanowią pierwszy kontakt klienta z Twoja marką. Profesjonalne i atrakcyjne zdjęcia przyciągają wzrok i zachęcają do bliższego przyjrzenia się ofercie. Ponadto profesjonalne zdjęcia sklepów stanowią świetny materiał komunikacji marketingowej, będąc wykorzystywanymi na stronie internetowej, w mediach społecznościowych, w materiałach reklamowych i kampaniach e-mail marketingowych. Co aktualnie jest niezwykle ważne, profesjonalne zdjęcia wnętrza i zewnętrza sklepu pozwalają pokazać klientom, jakie udogodnienia i atmosfera czeka na nich podczas odwiedzin, co może wpłynąć na pozytywne doświadczenia zakupowe.


Interesują Cię zdjęcia sklepu? Napisz do nas!

W ramach współpracy najczęściej wykonujemy do 10 zdjęć wskazanego przez Państwa punktu sprzedaży (jedna lokalizacja). Zdjęcia wysokiej rozdzielczości zostają poddane obróbce kolorystycznej i dostarczone Państwu w formacie JPG. Współpraca obejmuje również przekazanie praw autorskich do dowolnego dysponowania materiałem zdjęciowym. Koszty dojazdu do punktu sprzedaży na terenie Poznania – O zł!


Skontaktuj się z nami! Zapytaj o sesję FOTO!