Zdjęcia hoteli, restauracji i ośrodków wypoczynkowych

Jeśli szukasz profesjonalnego fotografa, który realizuje zdjęcia hoteli, jesteś we właściwym miejscu! Nasze usługi fotograficzne nieruchomości komercyjnych pozwolą pokazać potencjalnym gościom wyjątkowość Twojego miejsca i jego oferty.


Realizowane przez nas zdjęcia hoteli są w stanie zaprezentować nie tylko pokoje, ale również pełną ofertę dla biznesu wliczając w to miejsca spotkań, restaurację, sale konferencyjne i udogodnienia technologiczne z nimi związane. Dzięki temu, potencjalni goście oraz przedstawiciele firm będą mogli dokładnie zobaczyć, czego mogą się spodziewać po pobycie w Twoim hotelu. Nasz zespół składa się z profesjonalnych fotografów, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie potrzebne do uchwycenia najpiękniejszych kadrów – zarówno w fotografii naziemnej jak i z użyciem dronów. Dzięki temu, zdjęcia hotelu będą nie tylko piękne, ale będą również wyróżniały Państwa ofertę na tle lokalnej konkurencji.

Bardzo ładne zdjęcia zrealizowane na potrzeby promocji części biurowej i handlowej Centrum LIM, jakie otrzymaliśmy od agencji Impatient Studio powodują, że z całym przekonaniem możemy polecić usługi tej agencji fotograficznej. Jesteśmy zadowoleni z efektu końcowego oraz współpracy z fotografem. Polecam z całym przekonaniem.

Wiktoria Cisowska, Marketing & PR Specialist, LIM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Realizujemy zdjęcia hoteli o różnym profilu – od 5-cio gwiazdkowych reprezentacyjnych nieruchomości hotelowych z szeroką ofertą gastronomiczno-wypoczynkową, przez obiekty typu mixed-use z funkcją hotelową a także Pałace i Zamki z funkcją hotelowo-rekreacyjną, aż po małe hotele oraz pensjonaty, prywatne kwatery i domki na wynajem o profilu agroturystycznym. Niezależnie od wielkości nieruchomości do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie, dzięki czemu mają Państwo pewność otrzymania możliwie najlepszego efektu końcowego naszych prac.

Zdjęcia nieruchomości komercyjnych to rodzaj fotografii, w której wykorzystujemy specjalistyczne techniki i sprzęt do uchwycenia atrakcyjnych i profesjonalnych zdjęć budynków, takich jak hotele, biura, magazyny, centra handlowe, czy wielkopowierzchniowe sklepy. Celem tego rodzaju fotografii jest przedstawienie nieruchomości w atrakcyjny sposób, oraz przyciągnięcie potencjalnych klientów lub inwestorów. Zdjęcia hotelu wykonane w sposób profesjonalny wymagają od fotografa znajomości specjalistycznych technik, takich jak panoramiczne zdjęcia, zdjęcia z drona, czy też fotografowanie w technice HDR. Ważne jest również aby fotografia nieruchomości komercyjnych prezentowała nieruchomość w taki sposób, żeby pokazać jej potencjał i możliwości. Zdjęcia powinny być estetyczne i czyste, a także dobrze skomponowane i oświetlone. Dobrze zrealizowane zdjęcia hotelu, restauracji hotelowych czy terenów przynależnych są często używane w reklamie, na stronach internetowych, w folderach reklamowych, czy innych materiałach promocyjnych.

Realizując zdjęcia hotelu zwracamy szczególną uwagę na uchwycenie atmosfery i charakteru jego oferty uzupełniającej, Istotnym punktem sesji jest fotografia restauracji wraz z prezentacją oferty kulinarnej, często prezentowanej na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. Sesja fotograficzna pozwala również na uchwycenie detali, takich jak wystrój, dekoracje, czy aranżacja stołów, co zdecydowanie przekłada się na zwiększenie zainteresowanie lokalem.

W obiektywach agencji fotograficznej Impatient Studio Zamek Kliczków prezentuje się wyjątkowo! Fotograf potrafił uchwycić i podkreślić na zdjęciach kluczowe dla nas aspekty w taki sposób, w jaki chcielibyśmy, aby widzieli je nasi Goście! Gorąco polecam współpracę z Agencją Impatient Studio!

Tomasz Kopyczyński, Dyrektor Zamku Kliczków

Bardzo ważnym elementem każdej sesji fotograficznej hotelu lub ośrodka wypoczynkowego jest również ukazanie wszelkich możliwości miłego spędzenia czasu oraz naturalnego otoczenia obiektu, terenów zielonych, czy wyjątkowości krajobrazu. Jest to aspekt szczególnie ważny dla odwiedzających, którzy przede wszystkim szukają odpoczynku i wytchnienia od miejskiego zgiełku oraz zwolnienia tempa codziennego życia. Planując zdjęcia hotelu warto zwrócić uwagę na otoczenie i wskazać klientom możliwości skorzystania z różnych opcji wypoczynkowych. Czasami może to być zwykły spacer atrakcyjnym wizualnie szlakiem turystycznym, albo znajdujący się w pobliżu park linowy, czy też możliwość skorzystania z opcji spływu kajakowego na pobliskiej rzece. Bardzo często w skład oferty obiektu wchodzą różnego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne / SPA, basen, sauny, czy jacuzzi. Zdecydowanie warto je pokazać realizując zdjęcia hotelu.

Realizacji sesji fotograficznej często towarzyszy także opcja videoprezentacji w postaci „Reels”, czyli popularnych rolek wideo z przeznaczeniem na media społecznościowe. Filmiki takie mogą trwać od 15 do 60 sekund i zawierać różne efekty, dźwięki, muzykę oraz teksty. Realizowane przez nas rolki video podobnie jak zdjęcia, koncentrują się na dynamicznej prezentacji obiektu i poszczególnych aspektach jego oferty. Poniżej znajdują się przykładowe filmiki:


Jeśli interesują Państwa zdjęcia hotelu lub ośrodka wypoczynkowego i jego otoczenia – zachęcamy do kontaktu.