Fotografia miast, gmin i regionów

Fotografia nieruchomości - gmin - miast i regionow - Impatientstudio.pl-6

Realizowana przez nas fotografia miast, gmin i regionów w promocyjnej cenie obejmuje w podstawowym wariancie pakiet 15 wysokiej jakości zdjęć w cenie 1499 zł netto!

Do ceny realizacji należy doliczyć koszty dojazdu do wskazanych lokalizacji.


Pasjonuje nas fotografia miast, gmin i regionów, a także nieruchomości i wszelkich obiektów użyteczności publicznej – od architektury sakralnej przez zabytki, pomniki, aż po elementy małej architektury i przyrodę. Realizujemy zdjęcia naziemne i z użyciem dronów. Fotografujemy o różnych porach dnia i jesteśmy do dyspozycji na terenie całej Polski.

Fotografia miast gmin i regionów – infrastruktura drogowa

Fotografia regionalna to głownie zdjęcia nieruchomości i miejsc o charakterze promocyjnym, obejmujące różne kategorie obiektów – w tym elementy infrastruktury drogowej tj. ścieżki rowerowe, chodniki, mosty, drogi, obwodnice, trasy dla pieszych czy projekty, z których znaczna część dofinansowywana jest ze środków unijnych. W zależności od Państwa potrzeb, fotografujemy obiekty zlokalizowane na terenie całej Polski.

Zdjęcia obiektów zabytkowych

W ramach naszych realizacji przeprowadzaliśmy sesje zdjęciowe rewitalizowanych nieruchomości takich jak zabytkowe pałace, dworki, zamki czy odrestaurowywane rezydencje.

Fotografia nieruchomości o charakterze ogólnodostępnym

Realizujemy zdjęcia obiektów użyteczności publicznej o różnym rodzaju przeznaczenia, m.in. szkoły, przedszkola / żłobki, domy kultury, biblioteki, centra rekreacyjno-rozrywkowe itp.

Zdjęcia terenów rekreacyjnych

Realizujemy zdjęcia obszarów sportowych, do których zaliczamy boiska, place zabaw, skate-parki, tereny wypoczynkowe takie jak parki, skwery czy okoliczne stawy / jeziora.

Fotografia małej architektury

W portfelu naszych realizacji nie zabrakło także mniejszych, ale kluczowych punktów regionalnych takich jak: pomniki, rzeźby, murale, prezentowanych na fotografiach wraz z elementami otoczenia.

Fotografia miast gmin i regionów – zdjęcia obiektów sportowych

Na koncie mamy także zrealizowane sesje zdjęciowe ośrodków o charakterze rekreacyjno-wypoczynkowym, przyciągających swoją ofertą lokalnych mieszkańców i przyjezdnych.

Fotografia nieruchomości wieczorową porą

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, pozwalającym na fotografowanie w godzinach nocnych. Tego typu zdjęcia szczególnie eksponują piękno odpowiednio oświetlonej architektury.

Zdjęcia tematyczne

Realizujemy sesje zdjęciowe o charakterze reportażowym z organizowanych wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych jak targi, koncerty, obchody świąt i rocznic. Przygotowane przez nas zdjęcia z pewnością wzbudzą zainteresowanie odbiorców przekazu.

Fotografia nieruchomości i inwestycji budowlanych

Sesja zdjęciowa z użyciem drona w szczególny sposób zaprezentują realizowane na terenie Państwa regionu inwestycje budowlane, takie jak nowe osiedla mieszkaniowe, infrastruktura drogowa czy modernizowane tereny rekreacyjne.

Fotografia miast, gmin i regionów z uwzględnieniem przyrody

Realizujemy zdjęcia charakterystycznych miejsc i regionów, prezentując walory przyrodnicze i niepowtarzalne aspekty wyróżniające Państwa miejscowość dla osób przyjezdnych. Często fotografujemy o wschodzie lub zachodzie słońca.


Zamów pakiet 15 profesjonalnych zdjęć naziemnych swojego regionu już od 1499 zł netto! (+ koszt dojazdu)


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesyłanym zapytaniem. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub usunięcia. Administratorem danych osobowych jest CentraNet s.c. z siedzibą przy ul. Wronczyńskiej 10, 60-102 Poznań, NIP: 779-229-41-26. REGON: 300383836. Szczegółowe informacje związane z zakresem wykorzystania udostępnionych danych zawarte są TUTAJ