Fotografia nieruchomości, miast, gmin i regionów

Sesje-fotograficzne-miast-gmin-i-regionow-Impatientstudio.pl2_

Pasjonuje nas fotografia nieruchomości, miast, gmin i regionów oraz wszelkich obiektów użyteczności publicznej – od architektury sakralnej przez zabytki, pomniki, aż po elementy małej architektury. Realizujemy zdjęcia z użyciem dronów. Fotografujemy o różnych porach dnia i jesteśmy do dyspozycji na terenie całej Polski.


Zdjęcia infrastruktury drogowej

Realizujemy sesje fotograficzne miast, gmin i regionów. Są to głównie zdjęcia o charakterze promocyjno-reportażowym. Fotografia nieruchomości w przypadku infrastruktury drogowej, takiej jak ścieżki rowerowe, chodniki, mosty, drogi, obwodnice, trasy dla pieszych to projekty, z których znaczna część dofinansowywana jest ze środków unijnych. Fotografa nieruchomości w naszym wydaniu obejmuje różnego rodzaju obiekty, zlokalizowane na terenie całej Polski.

Zdjęcia obiektów zabytkowych

W ramach naszych realizacji przeprowadzaliśmy sesje zdjęciowe rewitalizowanych nieruchomości takich jak zabytkowe pałace, dworki, zamki czy odrestaurowywane rezydencje.

Fotografia nieruchomości o charakterze ogólnodostępnym

Realizujemy zdjęcia obiektów użyteczności publicznej o różnym rodzaju przeznaczenia, m.in. szkoły, przedszkola / żłobki, domy kultury, biblioteki, centra rekreacyjno-rozrywkowe itp.

Zdjęcia terenów rekreacyjnych

Realizujemy zdjęcia obszarów sportowych, do których zaliczamy boiska, place zabaw, skate-parki, tereny wypoczynkowe takie jak parki, skwery czy okoliczne stawy / jeziora.

Fotografia małej architektury

W portfelu naszych realizacji nie zabrakło także mniejszych, ale kluczowych punktów regionalnych takich jak: pomniki, rzeźby, murale, prezentowanych na fotografiach wraz z elementami otoczenia.

Zdjęcia obiektów sportowych

Na koncie mamy także zrealizowane sesje zdjęciowe ośrodków o charakterze rekreacyjno-wypoczynkowym, przyciągających swoją ofertą lokalnych mieszkańców i przyjezdnych.

Fotografia nieruchomości wieczorową porą

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem pozwalającym na fotografowanie w godzinach nocnych. Tego typu zdjęcia szczególnie eksponują piękno odpowiednio oświetlonej architektury.

Zdjęcia tematyczne

Realizujemy sesje zdjęciowe o charakterze reportażowym z organizowanych wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych jak targi, koncerty, obchody świąt i rocznic. Przygotowane przez nas zdjęcia z pewnością wzbudzą zainteresowanie odbiorców przekazu.

Fotografia nieruchomości i inwestycji budowlanych

Sesja zdjęciowa z użyciem drona w szczególny sposób zaprezentują realizowane na terenie Państwa regionu inwestycje budowlane, takie jak nowe osiedla mieszkaniowe, infrastruktura drogowa czy modernizowane tereny rekreacyjne.

Zdjęcia terenów zielonych i przyrody

Realizujemy zdjęcia charakterystycznych miejsc i regionów, prezentując walory przyrodnicze i niepowtarzalne aspekty wyróżniające Państwa miejscowość dla osób przyjezdnych. Często fotografujemy o wschodzie lub zachodzie słońca.


Interesuje Cię sesja fotograficzna Twojego regionu? Skontaktuj się z nami!