Sesje fotograficzne centrów handlowych

Realizujemy sesje fotograficzne centrów handlowych i galerii handlowych. Fotografujemy obiekty w taki sposób, aby eksponować ruch klientów w ich obrębie, ukazując tym samym ich atrakcyjność. Realizujemy zdjęcia centrów handlowych również z użyciem dronów. Fotografujemy o różnych porach dnia i jesteśmy do dyspozycji na terenie całej Polski.


Sesje fotograficzne centrów handlowych i pasaży handlowych

Realizujemy sesje fotograficzne centrów handlowych o charakterze promocyjnym. Fotografujemy galerie handlowe, pasaże handlowe i parki handlowe, a także całe kompleksy handlowo-rozrywkowe wraz z terenami zielonymi i obiektami przynależnymi. Nasze sesje zdjęciowe obejmują zarówno otwarcia nowych obiektów handlowych jak i dokumentację zdjęciową dotyczącą modernizacji, rozbudowy lub zmian zachodzących w działalności już funkcjonującego obiektu. Fotografujemy pasaże handlowe i ciągi komunikacyjne w obiektach użyteczności publicznej, ze szczególnym uwzględnieniem ruchu osób wewnątrz budynku i o określonej porze dnia. Sesja zdjęciowa obiektu handlowego trwa najczęściej od 4-8 godzin, w zależności od preferencji i oczekiwań właściciela obiektu. Podczas prac skupiamy się na tym, aby przedstawić centrum handlowego jako żyjący obiekt, chętnie odwiedzany przez okolicznych mieszkańców, spędzających czas w przyjemnej atmosferze zakupów.

Szybka i sprawna realizacja sesji zdjęciowej, obejmującej także kilka różnych zdjęć portretowych o charakterze biznesowym w plenerze. Wykorzystaliśmy je m.in. w branżowych mediach. Serdecznie polecam usługi agencji Impatient Studio!

Dorota Beltrani, Dyrektor Działu Komercjalizacji i Zarządzania w NAPOLLO ASSET MANAGEMENT Sp. z o.o.

Realizujemy zdjęcia sklepów i stoisk handlowych

Realizujemy zdjęcia sklepów i witryn sklepowych, rozlokowanych w ciągach komunikacyjnych obiektów komercyjnych. Z wykorzystaniem obiektywów szerokokątnych jesteśmy w stanie pokazać witrynę sklepową w pełnej okazałości. Robimy zdjęcia kompletu sklepów w obrębie centrum handlowego jak i wybranym markom premium (w zależności od oczekiwań Zleceniodawcy). Eksponujemy znajdujący się w sklepach stacjonarnych asortyment produktów i architekturę wnętrz salonów sprzedaży, ze szczególnym uwzględnieniem roli oświetlenia, tak, aby sklep był jak najbardziej zachęcający dla klientów. Realizujemy sesje zdjęciowe sklepów po remodelingu oraz nowych i oryginalnych konceptów sprzedażowych, które pojawiają się na polskim rynku.

Agencja Impatient Studio zrealizowała na nasze życzenie sesję fotograficzną zgodnie z ustaleniami. W krótkim czasie od zakończenia sesji otrzymaliśmy wysokiej jakości materiał zdjęciowy. Szybkość działania i obsługi powodują, że fotografom Impatient Studio można z całą pewnością zaufać. Polecam.

Agnieszka Kolano, Specjalista ds. Marketingu w CD LOCUM

Zdjęcia dekoracji świątecznych w centrach handlowych

Wykonujemy także zdjęcia obiektów handlowych w okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia. Fotografujemy pełne spektrum ozdób i dekoracji świątecznych oraz iluminacji świetlnych, ozdabiających centrum handlowe. Zdjęcia dekoracji świątecznych w centrach handlowych rokrocznie prezentowane są w ramach fotorelacji redakcyjnych na łamach Magazynu Galerie Handlowe. Sesje zdjęciowe najpiękniej udekorowanych galerii handlowych to nasza specjalność 🙂

Zdjęcia powierzchni reklamowych i kiosków multimedialnych

Nośniki digital signage to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala skutecznie promować produkty i usługi w centrach handlowych, ale także i nowych najemców. Dzięki dynamicznym treściom i atrakcyjnej formie przekazu, nośniki te skutecznie przyciągają uwagę klientów i zachęcają do zakupów, generując dodatkowy przychód dla właściciela nieruchomości. Realizowane przez nas zdjęcia obiektów handlowych i sklepów często obejmują ekspozycję placementów reklamowych, kiosków multimedialnych, nowych technologii, etc. To doskonały sposób na przyciągnięcie do Państwa obiektu odbiorców biznesowych.

Dziękujemy Impatient Studio za przepiękne zdjęcia Stacji Sierpc. W kadrze udało się w interesujący sposób pokazać te aspekty, na których zależało nam najbardziej – bogatą ofertę obiektu, kluczowe marki oraz udogodnienia dla Klientów.

Iwona Rydlewska, Dyrektor CH Stacja Sierpc

Zdjęcia centrów handlowych po zmroku

Zdjęcia centrów i galerii handlowych w trakcie zachodu słońca lub tuż po zmroku mają swój niepowtarzalny urok, a szczególną zasługę – oprócz rzecz jasna odpowiedniej pogody – przypisuje się odpowiednio oświetlonej wieczorową porą fasadzie budynku.

Sesje fotograficzne centrów handlowych z użyciem drona

Realizujemy zdjęcia obiektów handlowych z użyciem drona. Realizowane fotografie ukazują w pełni lokalizację obiektu handlowego wkomponowanego w tkankę miejską wraz z przynależnymi budynkami i terenami rekreacyjnymi. Zdjęcia wykonywane są z użyciem kwadrokoptea Phantom 4 Advanced z kamerą 4K Ultra HD, umieszczoną na stabilizowanym trójosiowym gimbalu ze zintegrowanym mostkiem Lightbridge do transmisji wideo, systemem pozycjonowania wideo, czujnikami antykolizyjnymi i wieloma innymi funkcjami. Kamera Phantom 4 ADVANCED wyposażona jest w nowy wbudowany aparat fotograficzny z 1-calową 20 Mpx matrycą CMOS, umożliwiającym nagrywanie filmów 4K / 60fps i wykonywanie zdjęć sekwencyjnych z szybkością 14 klatek na sekundę.

Doskonałe, wysokiej jakości zdjęcia jakie otrzymaliśmy od Agencji Impatient Studio stanowią efekt bardziej niż zadowalający. Wysoka kultura, szybka realizacja i doskonały rezultat są standardem przy współpracy z agencją fotograficzną. Bardzo dziękuję za zdjęcia i gorąco polecam!

Andrzej Zakrocki, Kierownik Centrum Handlowego Galeria Marjon w Augustowie

Zdjęcia stref gastronomicznych (food court)

Wykonujemy fotografie modernizowanych i atrakcyjnych stref gastronomicznych coraz częściej uzupełniających handlową ofertę centrów i galerii oraz stanowiącą swoisty magnes dla odwiedzających klientów.

Zdjęcia elementów architektonicznych

Koncentrujemy uwagę na czynnikach wyróżniających obiekt handlowy, nadających mu charakter i eksponujących jego architekturę na tle konkurencji, o czym najczęściej szczegóły, takie jak fontanny, strefy relaksu, tereny zielone czy detale architektoniczne.


Składając zapytanie o sesję zdjęciową Państwa obiektu prosimy napisać:

  • Co dokładnie chcieliby Państwo ująć na zdjęciach – elewacja, pasaże, witryny najemców, udogodnienia dla klientów, food court, etc?
  • Ile zdjęć finalnie chcieliby Państwo otrzymać po sesji?
  • Czy życzą sobie Państwo zdjęcia z drona, czy tylko naziemne?

Skontaktuj się z nami! Zapytaj o sesję FOTO!