Sesje fotograficzne centrów handlowych

Realizujemy sesje fotograficzne centrów handlowych i galerii handlowych. Fotografujemy obiekty w taki sposób, aby eksponować ruch klientów w ich obrębie, ukazując tym samym ich atrakcyjność. Realizujemy zdjęcia centrów handlowych również z użyciem dronów. Fotografujemy o różnych porach dnia i jesteśmy do dyspozycji na terenie całej Polski.


Sesje fotograficzne centrów handlowych i pasaży handlowych

Realizujemy sesje fotograficzne centrów handlowych o charakterze promocyjnym. Fotografujemy galerie handlowe, pasaże handlowe i parki handlowe, a także całe kompleksy handlowo-rozrywkowe wraz z terenami zielonymi i obiektami przynależnymi. Nasze sesje zdjęciowe obejmują zarówno otwarcia nowych obiektów handlowych jak i dokumentację zdjęciową dotyczącą modernizacji, rozbudowy lub zmian zachodzących w działalności już funkcjonującego obiektu.

Obejrzyj krótką foto prezentację w wersji wideo:

Ukazujemy centrum jako obiekt tętniący życiem

Podczas prac skupiamy się na tym, aby przedstawić centrum handlowego jako żyjący obiekt, chętnie odwiedzany przez okolicznych mieszkańców, spędzających czas w przyjemnej atmosferze zakupów. Fotografujemy punkty kluczowe – wejścia do budynków, ciągi komunikacyjne czy punkty styku pasaży handlowych w centrach handlowych. Ruch klientów zawsze dodaje zdjęciom dynamiki i uczucia życia.

Wizualizacja przepływu odwiedzających sugeruje, że centrum handlowe jest aktywne, popularne i pełne życia, co ma ogromne znaczenie w komunikacji marketingowej i podkreśla społeczny charakter centrum handlowego. Nie bez znaczenia pozostaje w tym kontekście wybór okresu zdjęciowego – pory roku, warunków oświetleniowych danego dnia oraz sama specyfika układu architektonicznego nieruchomości.

Szybka i sprawna realizacja sesji zdjęciowej, obejmującej także kilka różnych zdjęć portretowych o charakterze biznesowym w plenerze. Wykorzystaliśmy je m.in. w branżowych mediach. Serdecznie polecam usługi agencji Impatient Studio!

Dorota Beltrani, Dyrektor Działu Komercjalizacji i Zarządzania w NAPOLLO ASSET MANAGEMENT Sp. z o.o.

Realizujemy zdjęcia sklepów i stoisk handlowych

Realizujemy zdjęcia sklepów i witryn sklepowych, rozlokowanych w ciągach komunikacyjnych obiektów komercyjnych. Z wykorzystaniem obiektywów szerokokątnych jesteśmy w stanie pokazać witrynę sklepową w pełnej okazałości. Robimy zdjęcia kompletu sklepów w obrębie centrum handlowego jak i wybranym markom premium (w zależności od oczekiwań Zleceniodawcy). Eksponujemy znajdujący się w sklepach stacjonarnych asortyment produktów i architekturę wnętrz salonów sprzedaży, ze szczególnym uwzględnieniem roli oświetlenia, tak, aby sklep był jak najbardziej zachęcający dla klientów. Realizujemy sesje zdjęciowe sklepów po remodelingu oraz nowych i oryginalnych konceptów sprzedażowych, które pojawiają się na polskim rynku.

Agencja Impatient Studio zrealizowała na nasze życzenie sesję fotograficzną zgodnie z ustaleniami. W krótkim czasie od zakończenia sesji otrzymaliśmy wysokiej jakości materiał zdjęciowy. Szybkość działania i obsługi powodują, że fotografom Impatient Studio można z całą pewnością zaufać. Polecam.

Agnieszka Kolano, Specjalista ds. Marketingu w CD LOCUM

Zdjęcia dekoracji świątecznych w centrach handlowych

Wykonujemy także zdjęcia obiektów handlowych w okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia. Fotografujemy pełne spektrum ozdób i dekoracji świątecznych oraz iluminacji świetlnych, ozdabiających centrum handlowe. Magiczna atmosfera świąt często sprzyja większej skłonności do dokonywania zakupów, zwłaszcza jeśli centrum handlowe jest pięknie udekorowane. Unikalne i kreatywne dekoracje mogą zrobić pozytywne wrażenie na klientach, zachęcając ich do powrotu w przyszłości. Wysokiej jakości materiał zdjęciowy, prezentujący atrakcyjne dekoracje świąteczne może przyczynić się budowania lepszego wizerunku w oczach zarówno klientów, jak i potencjalnych najemców.

Zdjęcia powierzchni reklamowych i kiosków multimedialnych

Nośniki digital signage to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala skutecznie promować produkty i usługi w centrach handlowych, ale także i nowych najemców. Dzięki dynamicznym treściom i atrakcyjnej formie przekazu, nośniki te skutecznie przyciągają uwagę klientów i zachęcają do zakupów, generując dodatkowy przychód dla właściciela nieruchomości. Realizowane przez nas zdjęcia obiektów handlowych i sklepów często obejmują ekspozycję placementów reklamowych, kiosków multimedialnych, nowych technologii, etc. Taki materiał wizualny, eksponujący nośniki reklamowe zlokalizowane w miejscach o dużym natężeniu ruchu, wraz z ukazaniem przepływu klientów w ich otoczeniu, to doskonały sposób na przyciągnięcie do Państwa obiektu odbiorców biznesowych.

Dziękujemy Impatient Studio za przepiękne zdjęcia Stacji Sierpc. W kadrze udało się w interesujący sposób pokazać te aspekty, na których zależało nam najbardziej – bogatą ofertę obiektu, kluczowe marki oraz udogodnienia dla Klientów.

Iwona Rydlewska, Dyrektor CH Stacja Sierpc

Zdjęcia centrów handlowych po zmroku

Centra handlowe często są pięknie oświetlone wieczorem. Zdjęcia po zmroku pozwalają uchwycić efektowne oświetlenie fasad budynków, witryn sklepowych i innych elementów architektonicznych. To może nadać centrum handlowemu bardziej nowoczesny i atrakcyjny wygląd. Zdjęcia nocne mogą również nadać centrum handlowemu unikalny wizerunek, wyróżniający je spośród innych miejsc. Fotografie po zmroku pozwalają eksperymentować z kompozycją, kolorami i efektami świetlnymi, co może podkreślić oryginalność centrum handlowego.

Sesje fotograficzne centrów handlowych z użyciem drona

Realizujemy zdjęcia obiektów handlowych z użyciem drona. Realizowane fotografie ukazują w pełni lokalizację obiektu handlowego wkomponowanego w tkankę miejską wraz z przynależnymi budynkami i terenami rekreacyjnymi. Zdjęcia z drona pozwalają na uzyskanie unikalnej perspektywy z lotu ptaka, co umożliwia ukazanie atrakcyjnej lokalizacji i skali centrum handlowego. Dzięki temu zdjęcia są bardziej atrakcyjne i pełne detali. Ponadto zdjęcia tego typu dostarczają aktualnych informacji na temat stanu infrastruktury i mogą być przydatne w sprawozdaniach dla inwestorów. Realizowane przez nas zdjęcia centrów handlowych z użyciem dronów najczęściej mają na celu promocję obiektu dla klientów i odwiedzających, eksponując fasadę, parking, ruch samochodów w warunkach naturalnego, słonecznego światła.

Doskonałe, wysokiej jakości zdjęcia jakie otrzymaliśmy od Agencji Impatient Studio stanowią efekt bardziej niż zadowalający. Wysoka kultura, szybka realizacja i doskonały rezultat są standardem przy współpracy z agencją fotograficzną. Bardzo dziękuję za zdjęcia i gorąco polecam!

Andrzej Zakrocki, Kierownik Centrum Handlowego Galeria Marjon w Augustowie

Zdjęcia stref gastronomicznych (food court)

Wykonujemy fotografie modernizowanych i atrakcyjnych stref gastronomicznych coraz częściej uzupełniających handlową ofertę centrów i galerii oraz stanowiącą swoisty magnes dla odwiedzających klientów.


Składając zapytanie o sesję zdjęciową centrum handlowego prosimy napisać:

  • Co dokładnie chcieliby Państwo ująć na zdjęciach – elewacja, pasaże, witryny najemców, food court, etc?
  • Ile obrobionych zdjęć finalnie chcieliby Państwo otrzymać po sesji?
  • Czy życzą sobie Państwo tylko zdjęcia naziemne, czy również z użyciem drona?

Skontaktuj się z nami! Zapytaj o sesję FOTO!