Zdjęcia z drona i filmowanie z powietrza

DRON - zdjęcia z drona - Karkonosze - Impatientstudio.pl

Zdjęcia z drona czy materiał video z lotu ptaka o charakterze promocyjnym lub reportażowym stają się coraz bardziej popularne. W dzisiejszym czasach zdjęcia z drona wykorzystywane są do promocji gmin, miast czy regionów, ale także luksusowych nieruchomości czy też dokumentacji prac technicznych.


Zdjęcia z użyciem drona

Realizujemy sesje zdjęciowe nieruchomości z użyciem drona. Fotografujemy z powietrza gminy, miasta i regiony w celach promocyjnych i reportażowych. Wykonujemy ponadto zdjęcia do dokumentacji budowlanej wszelkiego rodzaju prac remontowych i konserwacyjnych. Oferujemy wysokiej jakości materiał video z powietrza w rozdzielczości 4K.

Sprzęt jakim dysponujemy

Realizujemy zdjęcia z drona – kwadrokoptera Phantom 4 Advanced z kamerą 4K Ultra HD, umieszczoną na stabilizowanym trójosiowym gimbalu ze zintegrowanym mostkiem Lightbridge do transmisji wideo, systemem pozycjonowania wideo, czujnikami antykolizyjnymi i wieloma innymi funkcjami. Kamera Phantom 4 ADVANCED wyposażona jest w nowy wbudowany aparat fotograficzny z 1-calową 20 Mpx matrycą CMOS, umożliwiającym nagrywanie filmów 4K / 60fps i wykonywanie zdjęć sekwencyjnych z szybkością 14 klatek na sekundę. Konstrukcja ze stopów tytanu i magnezu zwiększa sztywność kadłuba i zmniejsza wagę. FlightAutonomy uzupełnia parę tylnych czujników obrazu i czujników podczerwieni, Phantom 4 ADVANCED dostrzega otoczenie w pięciu kierunkach i jest w stanie uniknąć przeszkody w dwóch kierunkach lotu.

Video z użyciem drona

Film promocyjny to doskonała forma prezentacji regionu, gminy lub miasta, zarówno dla turystów jak i biznesu. Spersonalizowany charakter przekazu pozwoli przedstawić najważniejsze aspekty związane z funkcjonowaniem regionu, jego tradycjami, kluczowymi punktami na mapie oraz dynamiką rozwoju – przez pryzmat realizowanych inwestycji. Film może mieć dowolną formę – od krótkich, dynamicznych spotów promocyjnych, przez wideo-prezentacje, aż po reżyserowane produkcje z uwzględnieniem gry aktorów i udziału statystów.

Realizujemy także:


Jesteś zainteresowany sesją zdjęciową lub video z drona? Skontaktuj się z nami!