Sesje biznesowe

Interesują Cię zdjęcia biznesowe Zarządu lub zespołu pracowników? Świetnie trafiłeś!


Co robimy?

Sesje biznesowe są przeprowadzane przez nas głównie z myślą o celach zawodowych. Mogą być użyte np. do przygotowania CV lub do promocji wizerunku osoby na firmowej stronie internetowej. W portretowej sesji biznesowej ważne jest, aby uchwycić profesjonalny wygląd i charakter osoby, a także aby uwzględnić specyfikę jej pracy. Często sesje te są wykonywane z użyciem teł fotograficznych lub w miejscu pracy osoby, aby uchwycić naturalne środowisko. Sesja biznesowa pojedynczej osoby trwa z reguły od 30-60 min. i może obejmować kilka różnych ujęć w tym „ciasne” zdjęcia twarzy, sylwetki od pasa w górę lub całego ciała. Ważne jest, aby osoba była dobrze ubrana i uczesana oraz miała odpowiedni makijaż.

Sesje biznesowe w siedzibie Twojej firmy

Zdjęcia biznesowe realizujemy najczęściej w Poznaniu i okolicznych miejscowościach. Fotografujemy liderów przedsiębiorstw, przedstawicieli kadry menadżerskiej oraz pracowników firm. Tego zdjęcia biznesowe, najczęściej o charakterze wizerunkowym są niezwykle istotnym elementem komunikacji firmy. Są pomocnym narzędziem dla osób zajmujących się komunikacją korporacyjną, marketingiem i działaniami public relations, a także tych, którym profesjonalny wizerunek wśród partnerów biznesowych nie pozostaje obojętny. Zdjęcia biznesowe są zatem niezwykle istotnym elementem komunikacji. Poprzez odpowiednie ukazanie portretowanej osoby w siedzibie Państwa firmy i z wykorzystaniem naturalnego otoczenia lub teł, w połączeniu z mobilnym oświetleniem studyjnym możecie liczyć Państwo na zadowalający efekt końcowy.

Zdjęcia biznesowe poznań - fotografia biznesowa - Impatientstudio.pl.jpg

Realizowane przez nas zdjęcia biznesowe realizowane są szybko i sprawnie. Wiemy jak cenny jest Państwa czas w realizacji tego typu zleceń, dlatego na miejscu pojawiamy się dokładnie o czasie i działamy w oparciu o ustalony wcześniej prosty harmonogram. Do realizacji zdjęć wykorzystujemy najczęściej odpowiednio przygotowane (reprezentatywne) gabinety, ciągi komunikacyjne, duże przeszklenia okienne czy elementy identyfikacji wizualnej firmy, stanowiące nierzadko doskonałe tło i tworzące odpowiednio spójny wizerunek. Specjalizujemy się również w zdjęciach nieruchomości, dlatego doskonale wiemy w jaki sposób eksponować interesujące wnętrza, choć w fotografii portretowej stanowią one najczęściej przyjemne dla oka i różnorodne tło.

Zobacz przykładowe fotografie

Obróbka kolorystyczna zdjęć

Proces postprodukcji zdjęcia jest niezwykle istotny i czas poświęcony na odpowiednie przygotowanie każdej fotografii uzależniony jest m.in. Państwa preferencji i celu wykorzystania zdjęć. Np. fotografie do prasy zawsze wymagają dodatkowej korekty cery, ukrycia ewentualnych niedoskonałości w oparciu o określone techniki. Tego typu obróbka ma najczęściej wieloetapowy charakter, a czas niezbędny na odpowiednie przygotowanie pojedynczego zdjęcia może wynosić nawet kilka godzin. Zamawiane przez Państwa zdjęcia biznesowe mają wkalkulowaną w cenę korektę kolorów i podstawowy retusz niedoskonałości twarzy.

Co otrzymujesz zamawiając zdjęcia biznesowe?

 • Pakiet min. 3 profesjonalnych zdjęć wizerunkowych dla jednej osoby.
 • Pliki finalne w formacie JPG o dużej rozdzielczości.
 • Realizację sesji z użyciem mobilnego oświetlenia studyjnego.
 • Czas trwania sesji, obejmujący od 30-60 minut w siedzibie Państwa firmy.
 • Proces postprodukcji obejmujący podstawowy retusz twarzy i obróbkę kolorystyczną zdjęć.
 • Fotografie dostarczamy w ciągu maksymalnie 48 godzin na wskazany e-mail.
 • Możliwość zakupu dodatkowych zdjęć ponad oferowany limit.
 • Nieograniczona licencja na wykorzystanie zdjęć.
 • Dojazd na terenie miasta Poznań wliczony w cenę sesji. Realizacja zdjęć poza Poznaniem: +50 zł (w promieniu do 50 km)

O czym warto jeszcze pamiętać?

Każda sesja zdjęciowa wyceniana jest indywidualnie, a cena ostateczna uzależniona jest od Państwa preferencji. Na końcową cenę sesji fotograficznej składa się kilka aspektów. Zanim prześlemy Państwu dokładną wycenę warto doprecyzować w zapytaniu następujące kwestie:

 1. Jaka ilość osób będzie fotografowana? (ile kobiet , a ilu mężczyzn?)
 2. Ile zdjęć każdej osoby chcą Państwo finalnie otrzymać?
 3. Czy zdjęcia mają zostać wykonane na jednolitych tłach, czy z wykorzystaniem otoczenia biurowego?
 4. Jaki jest preferowany przez Państwa termin realizacji sesji?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Napisz do nas!