Fotografia produktowa. Zdjęcia produktów

Fotografia produktowa - Impatientstudio.pl-TOP-2

Realizujemy profesjonalne sesje fotograficzne produktów. Fotografia produktowa w naszym wykonaniu może obejmować kilka form prezentacji produktu na Państwa stronie internetowej – od packshotów, przez zdjęcia reklamowe / wizerunkowe, aż po fotografię 360 stopni.


Fotografia produktowa – packshoty

Packshoty to nic innego jak zdjęcia pojedynczych, wybranych przez Państwa produktów prezentowane na jednolitym tle, najczęściej w kolorze białym. Stanowią podstawową formę prezentacji wizerunku produktu na potrzeby jego promocji w sklepie internetowym, prasie, katalogach produktowych czy billboardach. Dobrze wykonane, odpowiednio oświetlone i realnie odwzorowujące kolory zdjęcia packshotowe dają możliwość pierwszego kontaktu potencjalnego nabywcy z towarem i mają realny wpływ na zwiększenie poziomu sprzedaży. Aby osiągnąć zamierzony efekt, zdjęcia produktowe tego typu powinny być wykonywane z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu i odpowiedniego oświetlenia studyjnego. Realizowane przez nas zdjęcia są najczęściej fotografiami realizowanymi od góry na płaskim białym tle, bez cieni lub z ich minimalną ilością, z przeznaczeniem najczęściej do promocji w sklepach internetowych.

Fotografia reklamowa produktów – zdjęcia aranżowane

Fotografia reklamowa rozwija się coraz dynamiczniej, a jej zamysłem jest znacznie atrakcyjniejsza prezentacja produktów niż w przypadku zdjęć packshotowych. Odgrywa niezwykle istotną rolę w działaniach komunikacyjnych i marketingowych marki oraz kładzie znaczny nacisk na kreatywne i nieszablonowe wyeksponowanie produktu, jego cech czy zastosowania. Jak mówi stare porzekadło „jeden obraz wart jest więcej niż 1000 słów” – i coś niezwykle istotnego w tym jest. Warto jednak dodać, że obraz – w naszym przypadku zdjęcie – powinno mieć na uwadze grupę odbiorców, charakter produktu i co najważniejsze budzić określone skojarzenia czy emocje. Nasze studio realizuje zdjęcia reklamowe i wizerunkowe różnych produktów – od artykułów drobnych, przez kosmetyki, biżuterię, zdjęcia produktów AGD (o niewielkich rozmiarach), fotografie produktów związanych z wyposażeniem i aranżacją wnętrz, aż po fotografię kulinarną. Chętnie zaprezentujemy Państwa produkt w atrakcyjny sposób.

Jak rozpocząć współpracę z nami?

Zadzwoń lub napisz do nas maila na adres podany TUTAJ. Określ charakter zdjęć (packshotowe / wizerunkowe / 360), rodzaj, wielkość i ilość produktów. Podaj termin realizacji – na kiedy potrzebujesz otrzymać finalne pliki. W zależności od Twoich preferencji wysyłamy kalkulację w czasie do 24 godzin od chwili otrzymania zapytania (najczęściej tego samego dnia). Produkty należy przesyłać na wskazany przez nas adres kurierem.

Fotografia produktowa – cennik

Zdjęcia podstawowe produktów typu packshot (w ilości od 1-10) realizujemy już w cenie od 49 zł netto, natomiast w przypadku większej ilości produktów oferujemy atrakcyjne rabaty. W przypadku produktów zdjęć aranżacyjnych wycena ustalana jest indywidualnie w oparciu o Państwa preferencje.


Interesuje Państwa fotografia produktowa? Zachęcamy do kontaktu!