Fotografia produktowa. Zdjęcia produktów

Fotografia produktowa - Impatientstudio.pl-TOP-2

Realizujemy profesjonalne sesje fotograficzne produktów. Fotografia produktowa w naszym wykonaniu może obejmować kilka form prezentacji produktu na Państwa stronie internetowej – od packshotów, przez zdjęcia reklamowe / wizerunkowe, aż po fotografię 360 stopni.


Fotografia produktowa – packshoty

Packshoty to nic innego jak zdjęcia pojedynczych, wybranych przez Państwa produktów prezentowane na jednolitym tle, najczęściej w kolorze białym. Stanowią podstawową formę prezentacji wizerunku produktu na potrzeby jego promocji w sklepie internetowym, prasie, katalogach produktowych czy billboardach. Dobrze wykonane, odpowiednio oświetlone i realnie odwzorowujące kolory zdjęcia packshotowe dają możliwość pierwszego kontaktu potencjalnego nabywcy z towarem i mają realny wpływ na zwiększenie poziomu sprzedaży. Aby osiągnąć zamierzony efekt, zdjęcia produktowe tego typu powinny być wykonywane z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu i odpowiedniego oświetlenia studyjnego.

Fotografia reklamowa produktów

Fotografia reklamowa rozwija się coraz dynamiczniej, a jej zamysłem jest znacznie atrakcyjniejsza prezentacja produktów niż w przypadku zdjęć packshotowych. Odgrywa niezwykle istotną rolę w działaniach komunikacyjnych i marketingowych marki oraz kładzie znaczny nacisk na kreatywne i nieszablonowe wyeksponowanie produktu, jego cech czy zastosowania. Jak mówi stare porzekadło „jeden obraz wart jest więcej niż 1000 słów” – i coś niezwykle istotnego w tym jest. Warto jednak dodać, że obraz – w naszym przypadku zdjęcie – powinno mieć na uwadze grupę odbiorców, charakter produktu i co najważniejsze budzić określone skojarzenia czy emocje. Nasze studio realizuje zdjęcia reklamowe i wizerunkowe różnych produktów – od artykułów drobnych, przez kosmetyki, zdjęcia produktów AGD, fotografie produktów związanych z wyposażeniem i aranżacją wnętrz, fotografie obuwia i odzieży aż po fotografię kulinarną. Chętnie zaprezentujemy Państwa produkt w atrakcyjny sposób.

Zdjęcia produktów 360 stopni

Zdjęcia 360 stopni to zdjęcia packshotów, które realizujemy wykonując odpowiednią sekwencję zdjęć o określonej ilości klatek i kącie obrotu produktu. Wykonywane przez nas zdjęcia mogą być np. 24-klatkowe z pełnym obrotem co 15 stopni, zdjęcia 36-klatkowe z obrotem co 10 stopni czy też zdjęcia 72 klatkowe z obrotem co 5 stopni. Maksymalna liczba klatek pojedynczego zdjęcia może wynosić 360. Im większa liczba klatek tym bardziej płynna animacja produktu. Zdjęcia obrotowe 360 stopni to dziedzina fotografii produktowej, która umożliwi Państwu prezentację towaru, dając pełny obraz produktu z każdej strony. Bardziej zaawansowaną formą ekspozycji są już tylko video-prezentacje.

Jak rozpocząć współpracę z nami?

Zadzwoń lub napisz do nas maila na adres podany TUTAJ. Określ charakter zdjęć (packshotowe / wizerunkowe / 360), rodzaj, wielkość i ilość produktów. Podaj termin realizacji – na kiedy potrzebujesz otrzymać finalne pliki. W zależności od Twoich preferencji wysyłamy kalkulację w czasie do 24 godzin od chwili otrzymania zapytania (najczęściej tego samego dnia). Produkty należy przesyłać na wskazany przez nas adres kurierem.

Fotografia produktowa – cennik

Zdjęcia podstawowe produktów typu packshot (w ilości od 1-10) realizujemy już w cenie od 49 zł netto, natomiast w przypadku większej ilości produktów oferujemy atrakcyjne rabaty. W przypadku produktów wielkogabarytowych, zdjęć aranżacyjnych lub fotografii 360 stopni, wycena ustalana jest indywidualnie w oparciu o Państwa preferencje.


Interesują Państwa zdjęcia produktów. Zachęcamy do kontaktu!