Fotografia nieruchomości mieszkaniowych

Sesje fotograficzne nieruchomości mieszkaniowych - Impatientstudio.pl-1

Wykonujemy zdjęcia mieszkań i całych budynków mieszkalnych oraz rezydencji na potrzeby promocji w zakresie wynajmu lub sprzedaży. Realizujemy sesje fotograficzne nieruchomości mieszkaniowych, ze szczególnym uwzględnieniem wszelkich atutów dla potencjalnych nabywców.


Fotografia nieruchomości luksusowych

Sesje fotograficzne nieruchomości mieszkaniowych o znacznej wartości wymagają szczególnego podejścia. Istotą sesji fotograficznej tego typu jest ukazanie najważniejszych walorów nieruchomości dla potencjalnego nabywcy. Ważne jest przeprowadzenie sesji zdjęciowej z użyciem dronów oraz fotografowanie oświetlonej fasady budynku o odpowiednich porach doby. Realizujemy także zdjęcia nieruchomości z użyciem drona – kwadrokoptea Phantom 4 Advanced z kamerą 4K Ultra HD, umieszczoną na stabilizowanym trójosiowym gimbalu, systemem pozycjonowania wideo, czujnikami antykolizyjnymi i wieloma innymi funkcjami. Dzięki temu Państwa nieruchomość zostanie zaprezentowana dosłownie z każdej strony.

Ponieważ odpowiednio przygotowane fotografie są wizytówką każdej nieruchomości, posługujemy się wysokiej klasy sprzętem marki SONY oraz wykorzystujemy ultraszerokokątne obiektywy dedykowane do zdjęć architektury. Realizujemy zdjęcia mieszkań, domów jednorodzinnych, ale i obiektów komercyjnych takich jak biurowce, centra handlowe, hotele czy restauracje. Wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji zdjęć nieruchomości jest gwarantem Państwa zadowolenia.

Zdjęcia mieszkań i domów jednorodzinnych

Fotografujemy domy jednorodzinne i mieszkania na terenie całej Polski. Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą lub wynajmem swojego mieszkania lub domu, koniecznie zadbaj o jego odpowiednią prezentację. Profesjonalne zdjęcia budynku, wnętrz i okolic z wykorzystaniem drona z pewnością zaprezentują nieruchomość w atrakcyjny sposób. Do współpracy zachęcamy zarówno indywidualnych właścicieli nieruchomości jak i agencje pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Wykonane dla Państwa zdjęcia każdorazowo poddawane są profesjonalnej obróbce w programach z rodziny ADOBE (Lightroom i Photoshop), w rezultacie czego udaje się uzyskać piękne, kolorowe i wysokiej jakości fotografie o dużej rozdzielczości. Gotowe zdjęcia w formacie JPG przekazywane są najczęściej w terminie 48 godzin od dnia zakończenia sesji fotograficznej.


Interesują Cię sesje fotograficzne nieruchomości. Skontaktuj się z nami!