Sesje fotograficzne nieruchomości mieszkaniowych

Sesje fotograficzne nieruchomości mieszkaniowych - Impatientstudio.pl-1

Wykonujemy zdjęcia mieszkań i całych budynków mieszkalnych oraz rezydencji na potrzeby promocji w zakresie wynajmu lub sprzedaży. Realizujemy sesje fotograficzne nieruchomości mieszkaniowych, ze szczególnym uwzględnieniem wszelkich atutów dla potencjalnych nabywców.


Zdjęcia nieruchomości luksusowych

Sesje fotograficzne nieruchomości mieszkaniowych o znacznej wartości wymagają szczególnego podejścia. Istotą sesji fotograficznej tego typu jest ukazanie najważniejszych walorów nieruchomości dla potencjalnego nabywcy. Ważne jest przeprowadzenie sesji zdjęciowej z użyciem dronów oraz fotografowanie oświetlonej fasady budynku tuż po zmroku. Realizujemy także zdjęcia nieruchomości z użyciem drona – kwadrokoptea Phantom 4 Advanced z kamerą 4K Ultra HD, umieszczoną na stabilizowanym trójosiowym gimbalu, systemem pozycjonowania wideo, czujnikami antykolizyjnymi i wieloma innymi funkcjami. Dzięki temu Państwa nieruchomość zostanie zaprezentowana dosłownie z każdej strony.

Odpowiednio przygotowane fotografie są wizytówką każdej nieruchomości.

Zdjęcia mieszkań i domów jednorodzinnych

Fotografujemy domy jednorodzinne i mieszkania na terenie całej Polski. Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą lub wynajmem swojego mieszkania lub domu, koniecznie zadbaj o jego odpowiednią prezentację. Profesjonalne zdjęcia budynku, wnętrz i okolic z wykorzystaniem drona z pewnością zaprezentują nieruchomość w atrakcyjny sposób. Do współpracy zachęcamy zarówno indywidualnych właścicieli nieruchomości jak i agencje pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Wykonane dla Państwa zdjęcia każdorazowo poddawane są profesjonalnej obróbce w programach z rodziny ADOBE (Lightroom i Photoshop), w rezultacie czego udaje się uzyskać piękne, kolorowe i wysokiej jakości fotografie o dużej rozdzielczości. Gotowe zdjęcia w formacie JPG przekazywane są najczęściej w terminie 48 godzin od dnia zakończenia sesji fotograficznej.


Interesują Cię sesje fotograficzne nieruchomości. Skontaktuj się z nami!