Projekty graficzne – plakaty, bannery, ulotki, reklamy

Projekty graficzne - Impatientstudio.pl

Agencja Impatient Studio realizuje projekty graficzne na potrzeby stron internetowych, reklamy do prasy czy też kreacje graficzne do mediów społecznościowych.


Co dokładnie robimy?

Realizujemy projekty graficzne na zlecenie Państwa firmy i w oparciu o Państwa ścisłe wytyczne lub jako indywidualny dedykowany koncept, będący naszą propozycją. Pracujemy na najwyższej jakości programach z rodziny ADOBE. Realizowane przez nas projekty grafik nie mają limitu poprawek – pracujemy nad projektem do chwili uzyskania finalnej akceptacji ze strony Klienta, pozostając cały czas do jego bezzwłocznej dyspozycji. Realizujemy projekty w oparciu własne materiały źródłowe lub przesłane przez Państwa.

Realizujemy wszelkiego rodzaju projekty graficzne, obejmujące plakaty reklamowe, wizytówki, logotypy, banery internetowe, katalogi, layouty witryn internetowych czy czasopisma. Jesteśmy w stanie przygotować pełną identyfikację wizualną dla Państwa firmy – począwszy od logo przez wizytówki, foldery ofertowe, aż po opakowania produktów. Realizujemy kreacje graficzne pod konkretny wymiar i specyfikację, także na potrzeby promocji w mediach społecznościowych tj. Allegro, Facebook, Instagram czy Linked In.

Projekty graficzne plakatów i bannerów reklamowych

Projekty logotypów

Realizacja projektu logotypu to szczególne wyzwanie i często czasochłonny proces. Logo proste w odbiorze i łatwe do zapamiętania to cel, jaki powinien przyświecać każdej firmie i agencji podejmującej się realizacji takiego projektu. Charakterystyczny i niepowtarzalny znak ma wyróżnić Twoją firmę. Logo powinno posiadać swój własny unikatowy akcent i stanowić wyróżnik marki na tle konkurencji, niezależnie od tego czy prezentowane będzie na materiałach drukowanych czy tylko w internecie. Jeśli do tego wzbudza pozytywne emocje, adekwatne do świadczących przez Wasza firemę usług – z pewnością będzie znakiem rozpoznawalnym, przyciągającym nowych klientów.

Jak rozpocząć współpracę z nami?

Zapytania dotyczące realizacji projektów graficznych należy przesyłać na adres: pawel@impatientstudio.pl. W wiadomości e-mail poprzedzającej współpracę proszę określić:

  • Jakie ma być przeznaczenie projektu (prasa, internet, inne)?
  • Jaki powinien być rozmiar kreacji graficznej (w pikselach lub milimetrach)?
  • Na kiedy potrzebują Państwo otrzymać finalną kreację?
  • Czy dysponują Państwo własnym materiałem źródłowym (gotowe teksty, zdjęcia / grafiki), czy mamy wykorzystać nasze zasoby?
  • Jakie są Państwa dodatkowe oczekiwania i szczegółowe preferencje dotyczące wykonania projektu graficznego?

Z chwilą otrzymania kompletu ww. informacji przesyłamy dokładną wycenę w kontekście nakładu pracy, wynikającego z Państwa oczekiwań co do projektu. Realizacja zlecenia w przypadku mniej wymagających projektów trwa najczęściej od 24-48 godzin oraz 3-5 dni roboczych, w przypadku tych bardziej skomplikowanych. Finalny czas realizacji zlecenia podyktowany jest głównie akceptacją ze strony Klienta i ilością ewentualnych poprawek do wprowadzenia.

Projekty graficzne – cennik.

Ceny prostych kreacji reklamowych rozpoczynają się już od 150 zł netto, ale dokładną wycenę realizacji przesyłamy mailem po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami. Realizacja projektu zaczyna się w chwilą zaksięgowania środków na koncie (przedpłata na podstawie faktury proforma). W przepadku umów na stałą obsługę graficzną oferujemy dodatkowe rabaty 🙂


Potrzebujesz projektu graficznego? Służymy pomocą! Napisz do nas!