Sesje fotograficzne sklepów i punktów sprzedaży

Sesje fotograficzne sklepów i punktów sprzedaży - Impatientstudio.pl-1

Zdjęcia flagowego punktu sprzedaży lub sesja foto z otwarcia nowego sklepu to doskonały materiał promocyjny, który może być wykorzystywany w komunikacji marketingowej z klientami i partnerami biznesowymi. Realizujemy sesje fotograficzne sklepów i punktów sprzedaży na terenie całej Polski.


Zdjęcia witryn sklepowych

Na zlecenie zarządców i właścicieli obiektów handlowych i sieci sklepów detalicznych przeprowadzamy kompleksowe sesje fotograficzne sklepów. W trakcie naszej działalności wykonaliśmy zdjęcia kilku tysięcy witryn sklepowych, znajdujących się głównie w obrębie centrów i galerii handlowych na terenie całej Polski.

Sesje fotograficzne wnętrz sklepowych

Fotografujemy wnętrza sklepów, butików, salonów sprzedaży i hipermarketów. Stosując obiektywy ultra-szerokokątne staramy się w możliwie najatrakcyjniejszy sposób ukazać przestrzeń sklepową wraz z ekspozycją towaru. Wykonywane przez nas zdjęcia realizowane są najczęściej w technice HDR, polegającej na generowaniu fotografii o bardzo dużej rozpiętości tonalnej, wynikającej ze zmieszania z sobą kilku zwykłych zdjęć lub jednego wywołanego przy różnych korektach ekspozycji.

Do każdej sesji fotograficznej – artykuł GRATIS

Sieci, które zdecydują się na zrealizowanie z nami sesji zdjęciowej flagowego sklepu otrzymają dodatkową promocję w branży RETAIL. Nowocześnie wyposażony, przestronny, atrakcyjny dla klienta, zmodernizowany sklep zostanie zaprezentowany w postaci rozkładówkowego (2 strony) artykułu, promującego nowy koncept w magazynie B2B online – Galerie Handlowe. Fotorelacja wsparta komentarzem eksperckim przedstawiciela marki promowana jest dla szerokiego grona odbiorców po stronie centrów handlowych i sieci sklepów detalicznych.


Zobacz więcej informacji o Magazynie Galerie Handlowe

Skontaktuj się z nami! Zapytaj o sesję FOTO!