Portretowa sesja biznesowa – Poznań i okolice już od 399 zł!

Fotografia portretowa dla firm - Impatientstudio.pl-2

Szukasz fotografa, który szybko i tanio wykona profesjonalne zdjęcia biznesowe Zarządu Twojej firmy lub zespołu pracowników? Świetnie trafiłeś! Portretowa sesja biznesowa w super cenie jest dostępna już od 399 zł netto!


Co robimy?

Szybka, niedroga i profesjonalna portretowa sesja biznesowa to nasza specjalność. Fotografujemy liderów przedsiębiorstw, przedstawicieli kadry menadżerskiej oraz pracowników firm. Tego typu fotografie, najczęściej o charakterze wizerunkowym są niezwykle istotnym elementem komunikacji firmy. Są pomocnym narzędziem dla osób zajmujących się komunikacją korporacyjną, marketingiem i działaniami public relations, a także tych, którym profesjonalny wizerunek nie pozostaje obojętny. Tego typu fotografie, najczęściej o charakterze biznesowym są niezwykle istotnym elementem komunikacji wizerunkowej. Poprzez odpowiednie ukazanie portretowanej osoby w siedzibie Państwa firmy i z wykorzystaniem naturalnego otoczenia oraz dodatkowych rekwizytów, w połączeniu z mobilnym oświetleniem studyjnym możecie liczyć Państwo na zadowalający efekt końcowy.

Zdjęcia biznesowe Poznań cena

Jesteśmy mobilni. Dojedziemy do Twojej firmy

Realizowane przez nas sesje portretowe przebiegają szybko i sprawnie. Wykonujemy głównie fotografie na terenie Poznania i okolicznych miejscowości. Wiemy jak cenny jest Państwa czas w realizacji tego typu zleceń, dlatego na miejscu pojawiamy się dokładnie o czasie i działamy w oparciu o ustalony wcześniej prosty harmonogram. Realizowane przez nas fotografie mogą być wykorzystywane w dokumentacji wewnętrznej firmy, stopkach wiadomości e-mail czy na stronie internetowej przedsiębiorstwa. Ponadto fotografie poddawane są dodatkowemu retuszowi w profesjonalnych programach z rodziny ADOBE. Sesja biznesowa przeprowadzana jest najczęściej w naturalnym środowisku Państwa przedsiębiorstwa. Wykorzystujemy ciągi komunikacyjne, duże przeszklenia okienne czy elementy identyfikacji wizualnej firmy, stanowiące nierzadko doskonałe tło i tworzące odpowiednio spójny wizerunek. Specjalizujemy się również w zdjęciach nieruchomości, dlatego doskonale wiemy w jaki sposób eksponować wizerunek osób w miejscu pracy.

Zobacz przykładowe fotografie

Obróbka kolorystyczna zdjęć

Proces postprodukcji zdjęcia jest niezwykle istotny i czas poświęcony na odpowiednie przygotowanie każdej fotografii uzależniony jest m.in. Państwa preferencji i celu wykorzystania zdjęć. Np. fotografie do prasy zawsze wymagają dodatkowej korekty cery, ukrycia ewentualnych niedoskonałości w oparciu o określone techniki. Tego typu obróbka ma najczęściej wieloetapowy charakter, a czas niezbędny na odpowiednie przygotowanie pojedynczego zdjęcia może wynosić nawet kilka godzin. Zamawiana przez Państwa sesja biznesowa obejmuje pakiet zdjęć z podstawową korektą kolorów wysokiej rozdzielczości w cenie!

Portretowa sesja biznesowa w cenie 399 zł – co otrzymujesz?

 • Pakiet 3 profesjonalnych zdjęć wizerunkowych dla jednej osoby.
 • Pliki finalne w formacie JPG o dużej rozdzielczości.
 • Realizację sesji z użyciem mobilnego oświetlenia studyjnego.
 • Czas trwania sesji, obejmujący od 30-60 minut w siedzibie Państwa firmy.
 • Proces postprodukcji obejmujący podstawowy retusz twarzy i obróbkę kolorystyczną zdjęć.
 • Fotografie dostarczamy w ciągu maksymalnie 48 godzin na wskazany e-mail.
 • Możliwość zakupu dodatkowych zdjęć ponad oferowany limit – w cenie 79 zł netto / szt.
 • Nieograniczona licencja na wykorzystanie zdjęć.
 • Dojazd na terenie miasta Poznań wliczony w cenę sesji. Realizacja zdjęć poza Poznaniem: +50 zł (w promieniu do 50 km)

O czym warto jeszcze pamiętać?

Każda sesja zdjęciowa wyceniana jest indywidualnie, a cena ostateczna uzależniona jest od Państwa preferencji. Na końcową cenę sesji fotograficznej składa się kilka aspektów, które warto mieć na uwadze np:

Makijaż – część sesji zdjęciowych o charakterze biznesowym realizowana jest z udziałem osoby dbającej o Państwa odpowiedni wizerunek i make-up. Jest to szczególnie istotne w kontekście fotografowania kobiet. Czas niezbędny na odpowiednie przygotowanie jednej osoby wynosi od 30-60 min przed sesją. Jest to czas wyjęty z pracy fotografa. Cena takiej usługi waha się w przedziale od 200-500 zł (dla jednej osoby) – w zależności od zapotrzebowania i Państwa preferencji. Aktualnie współpracujemy z kilkoma dobrymi makijażystkami i stylistami na terenie Poznania.

Liczba fotografowanych osób – W cenie 299 zł netto otrzymują Państwo pakiet 3 profesjonalnych zdjęć portretowych jednej osoby, natomiast w przypadku potrzeby otrzymania większej ilości fotografii lub większej liczby fotografowanych osób (np. pracowników przedsiębiorstwa), zdjęć grupowych, etc. – ceny ustalane są indywidualnie.

Miejsce sesji zdjęciowej – nie prowadzimy własnego studia, za to jesteśmy mobilni i sesje fotograficzne możemy zrealizować zarówno w siedzibie Państwa firmy jak i innym wskazanym miejscu, najczęściej z wykorzystaniem środowiska pracy (wnętrza biurowe, korytarze, przeszklenia z oświetleniem naturalnym lub na tle znaków identyfikacji wizualnej, etc.) Współpracujemy także z kilkoma studiami fotograficznymi na terenie Poznania i zawsze istnieje możliwość aranżacji sesji na terenie studia – co najczęściej jest wskazane w przypadku fotografii kilku osób lub większych grup. Należy wówczas wziąć pod uwagę, że cena wynajmu studia – rzędu kilkuset złotych – będzie miała wpływ na ostateczną wycenę.

Obróbka fotografii – proces postprodukcji zdjęcia jest niezwykle istotny i czas poświęcony na odpowiednie przygotowanie każdej fotografii uzależniony jest m.in. Państwa preferencji w tym zakresie i celu od wykorzystania zdjęć. Np. fotografie do prasy zawsze wymagają dodatkowej korekty cery, ukrycia ewentualnych niedoskonałości w oparciu o określone techniki. Tego typu obróbka ma najczęściej wieloetapowy charakter, a czas niezbędny na odpowiednie przygotowanie pojedynczego zdjęcia może wynosić nawet kilka godzin.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesyłanym zapytaniem. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub usunięcia. Administratorem danych osobowych jest CentraNet s.c. z siedzibą przy ul. Wronczyńskiej 10, 60-102 Poznań, NIP: 779-229-41-26. REGON: 300383836. Szczegółowe informacje związane z zakresem wykorzystania udostępnionych danych zawarte są TUTAJ


  Napisz do nas!