Zdjęcia sklepu Super Prezenty w poznańskim Starym Browarze

Zrealizowaliśmy zdjęcia sklepu Super Prezenty w dniu otwarcia punktu handlowego, na terenie Starego Browaru w Poznaniu. Zobacz zdjęcia sklepu.

W piątek 6 maja, w poznańskim Starym Browarze otwarty został nowy salon sprzedaży marki Super Prezenty. Na zaproszenie działu marketingu marki mieliśmy przyjemność i okazję zrealizować zdjęcia sklepu i jego oferty produktowej.


Super Prezenty to to marka, która oferuje niezapomniane przeżycia w formie kart podarunkowych, voucherów oraz całych zestawów podarunkowych, posiadając kilkanaście punktów handlowych, zlokalizowanych w najbardziej rozpoznawalnych centrach handlowych. Na swojej stronie internetowej marka dzieli się najlepszymi chwilami, które można przeżywać indywidualnie lub w gronie bliskich osób. Zdjęcia sklepu, o których wykonanie zostaliśmy poproszeni miały na celu prezentacje witryny oraz wnętrz nowego punktu handlowego, znajdującego się w obrębie Starego Browaru stoiska handlowego, a także komunikacji marketingowej podkreślającej obecność brandu w obiekcie.

Witryna sklepu, zlokalizowana na pierwszym piętrze części Atrium – tuż obok salonu z biżuterią YES – została udekorowana kolorowymi balonami w kolorystyce logo. Na wejściu, po obu stronach witają nas różowe bannery reklamowe, podkreślające atrakcyjne cenowo promocje. Do prezentacji wnętrza użyliśmy obiektywu szerokokątnego tak, aby ująć możliwie najwięcej na pojedynczym kadrze. Nowoczesny design wnętrza, minimalistyczny układ, wynikający ze specyfiki produktu i gra świateł LED zrobiły swoją robotę. Zdjęcia sklepu w tak sprzyjających warunkach są znacznie łatwiejsze do zrealizowania.

Na Dziedzińcu centrum handlowego wyeksponowany został ponadto samochód marki TESLA, obrandowany logotypem Super Prezenty, przy którym można było spotkać maskotę marki i zrobić sobie z nią zdjęcie. To była doskonała okazja do uwiecznienia nowoczesnej technologii motoryzacyjnej na tle wyjątkowej architektury Starego Browaru. Tradycja i nowoczesność spotkały się w jednym miejscu, co zdecydowanie było warte uwiecznienia.

Zrealizowaliśmy zdjęcia sklepu Super Prezenty w dniu otwarcia punktu handlowego, na terenie Starego Browaru w Poznaniu. Zobacz zdjęcia sklepu.

Jeśli nie mieliście okazji odwiedzić jeszcze stoiska lub sklepu marki to pamiętajcie, że firma posiada ponad 3500 propozycji na super prezenty, a liczba ta stale rośnie! To może być doskonała okazja dla zrobienia prezentu bliskiej osobie albo… sobie samemu. Bo dlaczego by nie?! Dla nas z kolei wystarczającą nagrodą są słowa uznania naszego Klienta i zadowolenie z przebiegu współpracy oraz efektu końcowego.

Zdjęcia naszego nowo otwartego salonu sprzedaży, a także stoiska Super Prezenty zrealizowane przez agencję bardzo nam się podobają! Fotograf doskonale poradził sobie z ekspozycją powierzchni sklepowej, a także podkreśleniem naszej obecności w poznańskim Centrum Stary Browar. Polecamy współpracę z Agencją Impatient Studio.

Anna Ryl-Day, Marketing Manager Super Prezenty Sp. z o.o.

Jeśli zatem jesteście właścicielami sklepu lub stoiska handlowego i chcielibyście, abyśmy wykonali również dla Was zdjęcia nowego sklepu bądź flagowego konceptu sprzedaży to pamiętajcie, że realizujemy sesje zdjęciowe na terenie całej Polski!


Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Sesje zdjęciowe centrów handlowych, Fotografia centrów handlowych, Zdjęcia nieruchomości, Fotografia mieszkań na sprzedaż i wynajem, Fotografia portretowa – Poznań, Sesje portretowe dla biznesu, Sesje zdjęciowe w plenerze, Zdjęcia z drona, Fotografia z drona, Zdjęcia miast, gmin i regionów, Projekty logotypów, Projekty graficzne, Projektowanie bannerów reklamowych, Zdjęcia sklepów, Fotografia punktów sprzedaży, Agencja fotograficzna Poznań