Zdjęcia restauracji Berlin Döner Kebap w Szczecinie

Sesje fotograficzne sklepów i punktów sprzedaży - ImpatientStudio.pl-4

Byliście kiedyś w restauracji Berlin Döner Kebap? Jeśli nie, to koniecznie musicie odwiedzić jedną z nich! W ponad 60 lokalizacjach rozsianych po Polsce znajdziecie szeroki wybór pysznych dań. My z kolei mieliśmy okazję wykonać zdjęcia restauracji zlokalizowanej w Szczecinie, a dzień pracy zakończyliśmy Rollo Falafelem w wersji Special, co szczególnie polecamy! 😉


Kolejny punkt na naszej fotograficznej mapie Polski mieścił się w Szczecinie. Zdjęcia restauracji Berlin Döner Kebap, do których wykonania zostaliśmy zaproszeni miały się odbyć w godzinach późnopopołudniowych, a w zasadzie wieczornych, gdyż cała sesja odbywała się w okresie tzw. złotej godziny, czyli na chwilę przed zachodem słońca i trwała do około 40 minut po tym, jak słońce zniknęło za horyzontem.

W pierwszej kolejności, korzystając z uroków światła dziennego postanowiliśmy zrobić zdjęcia restauracji z zewnątrz, aby następnie uchwycić w kadrze nowoczesne i komfortowe wnętrza lokalu. Podczas sesji koncentrowaliśmy się na sali jadalnej, infokioskach, w których można bezpiecznie zamówić swój ulubiony zestaw dań, a także ladzie restauracyjnej do przyjmowania zamówień i zapleczu kuchennym, gdzie pracownicy restauracji w błyskawicznym tempie przygotowywali pyszne posiłki. Poniżej możecie zobaczyć kilka wybranych zdjęć z tej realizacji.

Wnętrze restauracji jest bardzo nowoczesne i ciepłe. Silny kontrast wewnątrz stanowi umiejętne połączenie ciemnych ścian i sufitu oraz złoto drewnianych blatów oraz dekoracji sufitowych. Całości we wspaniały sposób dopełnia ciepłe, punktowe oświetlenie, nadając restauracji przytulnego, nowoczesnego i przyjaznego zarazem charakteru. Zdjęcia restauracji tego typu nie mogą wyjść przeciętnie, a zmieniające się za oknami w pogodny dzień naturalne oświetlenie stanowi zawsze miłe dla oka tło.

Zdjęcia restauracji Berlin Döner Kebap zrealizowane przez Agencję Impatient Studio bardzo nam się podobają. Fotografowi udało się w ciekawy sposób zaprezentować wnętrze, jak i elewację budynku, z uwzględnieniem zmieniających się naturalnych warunków oświetleniowych. Polecamy!

Natalia Mucha, Project Manager, Berlin Döner Kebap

Jeśli zatem jesteście właścicielami restauracji, sklepu lub stoiska handlowego i chcielibyście, abyśmy wykonali również dla Was zdjęcia nowego punktu sprzedaży bądź flagowego konceptu to pamiętajcie, że realizujemy sesje zdjęciowe na terenie całej Polski!


Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Sesje zdjęciowe centrów handlowych, Fotografia centrów handlowych, Zdjęcia nieruchomości, Fotografia mieszkań na sprzedaż i wynajem, Fotografia portretowa – Poznań, Sesje portretowe dla biznesu, Sesje zdjęciowe w plenerze, Zdjęcia z drona, Fotografia z drona, Zdjęcia miast, gmin i regionów, Projekty logotypów, Projekty graficzne, Projektowanie bannerów reklamowych, Zdjęcia sklepów, Fotografia punktów sprzedaży, Agencja fotograficzna Poznań