Sesja fotograficzna Zamku Kliczków i jego atrakcji

Zdjęcia miasta, gminy i regionu - Impatientstudio.pl - Zamek Kliczków

Sesja fotograficzna Zamku Kliczków przeprowadzana była przez nas kilka razy o różnych porach roku i za każdym razem odkrywaliśmy w tym miejscu coś niezwykłego! Niezależnie od tego, czy latem, czy zimą, można tu spędzić czas po królewsku i choć na chwilę zapomnieć o codziennych troskach…


Położony niedaleko Bolesławca Zamek Kliczków leży w Borach Dolnośląskich. Ukryty w leśnej głuszy jest doskonałym miejscem do aktywnego, zdrowego wypoczynku z całą rodziną, niezależnie od pory roku. To niezwykłe miejsce, oprócz walorów historycznych posiada szeroką ofertę pokoi hotelowych, zarówno dla par, jak i całych rodzin. Organizowane cyklicznie wydarzenia przyciągają rzesze turystów, nie tylko z okolicznych miejscowości. Zamek prezentuje się przepięknie, niezależnie od pory roku. Sesja fotograficzna Zamku w okresie zimowym jest jeszcze bardziej magiczna szczególnie, gdy za oknem panuje iście zimowa aura.

Celem jaki został postawiony przed naszą agencją było ujęcie na zdjęciach najciekawszych aspektów, charakteryzujących Zamek. Sesję fotograficzną rozpoczęliśmy od wykonania kilku zdjęć pokoi hotelowych, rozmieszczonych zarówno w samym Zamku jak i zlokalizowanym w obrębie kompleksu Folwarku Książęcym. Folwark Książęcy to dziś nowocześnie odrestaurowane dwa budynki hotelowe z 40 pokojami, restauracją, salą konferencyjną czy wiatą grillową na dziedzińcu. Położony jest dosłownie 5 minut od samego Zamku.

Ponadto w Zamku znajduje się Thalgo SPA – to SPA&Wellness stanowiące świetne dopełnienie oferty rekreacji Zamku Kliczków. Relaksujące, rozluźniające i odprężające zabiegi po wyczerpującym wysiłku fizycznym na korcie lub siłowni są kuszącą perspektywą dla odwiedzających. W Thalgo SPA goście spotkają się z wykwalifikowanym i doświadczonym personelem, światowej klasy sprzętem kosmetycznym oraz rozbudowaną ofertą zabiegów pielęgnacyjnych na ciało i twarz. Zatrudnieni w SPA specjaliści stosują ekskluzywne kosmetyki, pozwalające w przyjemny i nieinwazyjny sposób poprawić kondycję urody. Na poniższych zdjęciach udało się ująć kilka klimatycznych wnętrz, w których możecie spędzić niezapomniane chwile.

Tuż obok strefy SPA, na parterze zlokalizowany jest sklep z pamiątkami. Chcieliśmy koniecznie ująć na zdjęciach rzeźby i ręcznie tworzone wyroby z ceramiki, wyjątkowo trwałe naczynia – tak oryginalne i niepowtarzalne. W sklepie znajdziecie także książki opisujące historię, tajemnice i ciekawostki dolnośląskich zamków. To z pewnością miejsce warte odwiedzenia, a każda znajdująca się w sklepie gablota to prawdziwa skrzynia skarbów!

Jako, że w Zamku Kliczków miejsca nie brakuje, miejsce to może stać się doskonałym do organizacji wesel, bankietów czy konferencji. Przykładem może być Sala Dworska – to największa sala, jaką dysponuje Zamek, posiadająca powierzchnię 285 mkw., mogąca pomieścić aż 300 osób! To wspaniała przestrzeń, nadająca się do realizacji wykwintnych biesiad i przyjęć oraz szkoleń dla dużych grup od kilkudziesięciu do kilkuset uczestników. Rzućcie okiem na poniższą galerię!

Zdjęcia Zamku Kliczków - Sala Dworska

Zamek Kliczków to przede wszystkim wyjątkowa architektura, piękne sale balowe, intymne pomieszczenia piwniczne i doskonałe otoczenie. Stopiony z naturą obiekt stanowić może doskonały punkt wyjścia do weekendowego lub wakacyjnego wypoczynku. Bogata oferta wydarzeń, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci – latem szkółka jazdy konnej, a zima chociażby lodowisko, a także możliwość korzystania z basenu, kortów tenisowych, boiska multi-funkcyjnego czy wypożyczalni rowerów powodują, że nie sposób się tutaj nudzić. Sesja fotograficzna Zamku przebiega szybko i sprawnie. Jeszcze kilka zdjęć ogólnych na koniec… Mamy nadzieję, że odwiedzicie to miejsce nieraz a tych, którym nasze fotografie przypadły do gustu, serdecznie zapraszamy do współpracy 😉

W obiektywach agencji fotograficznej Impatient Studio Zamek Kliczków prezentuje się wyjątkowo! Fotograf potrafił uchwycić i podkreślić na zdjęciach kluczowe dla nas aspekty w taki sposób, w jaki chcielibyśmy, aby widzieli je nasi Goście! Gorąco polecam współpracę z Agencją Impatient Studio!

Tomasz Kopyczyński, Dyrektor Zamku Kliczków

Jesteś zainteresowany sesją fotograficzną nieruchomości? Skontaktuj się z nami!


Sesje zdjęciowe centrów handlowych, Fotografia centrów handlowych, Zdjęcia nieruchomości, Fotografia mieszkań na sprzedaż i wynajem, Fotografia portretowa – Poznań, Sesje portretowe dla biznesu, Sesje zdjęciowe w plenerze, Zdjęcia z drona, Fotografia z drona, Zdjęcia miast, gmin i regionów, Projekty logotypów, Projekty graficzne, Projektowanie bannerów reklamowych, Zdjęcia sklepów, Fotografia punktów sprzedaży, Agencja fotograficzna Poznań