Zdjęcia Gminy Bobolice, czyli z wizytą w województwie zachodniopomorskim

Sesja fotograrficzna Gminy Bobolice - Impatientstudio.pl-1

Zdjęcia Gminy Bobolice realizowaliśmy głównie na kluczowych punktach urokliwego miasteczka Bobolice, malowniczo położonego w dolinie, przez które przechodzą dwie główne trasy do Kołobrzegu – biegnące z Poznania i Warszawy.


Zdjęcia Gminy Bobolice zaczęliśmy od fotografii Kościoła pw. Wniebowzięcia NMP, zlokalizowanego w centrum miasteczka, tuż przy Rynku. To parafia rzymskokatolicka należąca do dekanatu Bobolice. Świątynia wzniesiona została w latach 1882-1886 na miejscu wcześniejszej budowli, która była pod wezwaniem świętego Jana Chrzciciela. Neogotycka budowla została wzniesiona z czerwonej cegły, ale duże wrażenie robi także wnętrze kościoła i znajdujące się w niej spektakularne organy, na które patrząc z odległości kilku metrów sprawiają monumentalne wrażenie.

Vis-à-vis kościoła znajduje się Rynek w Bobolicach. Znacznych rozmiarów plac stanowi doskonałe miejsce do wspólnego spędzania czasu w gronie znajomych. Latem często organizowane tu są wydarzenia i występy dla mieszkańców. Ponadto fontanny, ławeczki, zieleń i inne elementy małej architektury dodają niesamowitego uroku.

Wokół rynku znajduje się sporo miejsc parkingowych – warto tu więc zatrzymać się choć na chwilę, nawet będąc tylko przejazdem w drodze nad morze. Zdecydowanie warto wówczas wybrać się na krótki spacer po okolicy i odwiedzić kilka miejsc położonych obok, np. taras widokowy, do którego dojście jest zlokalizowane od ul. Wandy Wasilewskiej. Po drodze mijamy także budynek Urzędu Gminy, położony przy ulicy Ratuszowej, a wracając na Rynek zdecydowanie warto odwiedzić Muzeum, które mieści się w kamienicy przy placu Zwycięstwa, wspólnie z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury.

Zdjęcia naszej pięknej Gminy Bobolice przeprowadzone przez Agencje Impatient Studio uwieczniły w kadrze kilka najatrakcyjniejszych punktów w regionie, które zdecydowanie warto zobaczyć osobiście. Polecamy współpracę z Agencją Fotograficzną Impatient Studio.

Mieczysława Brzoza, Burmistrz Gminy Bobolice

Sesja fotograficzna Gminy Bobolice objęła jeszcze takie miejsca jak hala widowiskowo-sportowa CESiR, będąca nowoczesnym obiektem sportowo-rekreacyjnym, oddanym do użytku w lipcu 2007 roku. Obiekt dysponuje pełnowymiarową salą sportową, siłownią, mini siłownią, salą fitness, sauną, stołówką, a także boiskami Orlik. Zdjęcia zakończyliśmy na Rajskiej Plaży w Poroście, przy jeziorze Chlewo. W wakacje miejsce to tętni życiem i każdy korzysta z okazji, aby w upalny dzień schłodzić ciało w letniej wodzie lub po prostu poopalać się na plaży.


Interesują Cię zdjęcia gminy, miasta lub regionu? Napisz do nas!

Sesje zdjęciowe centrów handlowych, Fotografia centrów handlowych, Zdjęcia nieruchomości, Fotografia mieszkań na sprzedaż i wynajem, Fotografia portretowa – Poznań, Sesje portretowe dla biznesu, Sesje zdjęciowe w plenerze, Zdjęcia z drona, Fotografia z drona, Zdjęcia miast, gmin i regionów, Projekty logotypów, Projekty graficzne, Projektowanie bannerów reklamowych, Zdjęcia sklepów, Fotografia punktów sprzedaży, Agencja fotograficzna Poznań