Sesja fotograficzna centrum handlowego – Galerii Ostrovia

Sesja fotograficzna centrum handlowego - Galeria Ostrovia - TOP - Impatientstudio.pl

Galeria Ostrovia to duże centrum handlowe, zlokalizowane przy ul. Kaliskiej 120 w Ostrowie Wielkopolskim. Na zlecenie firmy Saller przeprowadziliśmy sesję fotograficzną obiektu handlowego.


Sesja fotograficzna centrum handlowego

Sesja fotograficzna centrum handlowego miała na celu zaprezentowanie trzech zasadniczych aspektów działalności centrum, a mianowicie: fasady budynku, pasaży handlowych ze szczególnym uwzględnieniem strefy food court oraz witryn kluczowych najemców. Zdjęcia zaczęliśmy przeprowadzać w godzinach popołudniowych, a na całą sesję przewidzieliśmy około 5 godzin czasu. Na względzie mieliśmy przede wszystkim fotografowanie w różnych warunkach oświetleniowych. Tak duża nieruchomość bowiem zupełnie inaczej prezentuje się w środku dnia, a inaczej po zmroku, gdy kluczową rolę w jej ekspozycji zaczyna odgrywać sztuczne oświetlenie, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Priorytetem jest także ujęcie możliwie największej liczby kupujących na prezentowanych Klientowi kadrach, aczkolwiek w tym przypadku z ilością odwiedzających nie było żadnego problemu, gdyż godziny na godzinę, klientów przybywało.

Galeria Ostrovia w pigułce

Galeria Ostrovia to największe centrum handlowe w regionie. Obiekt położony jest obok drogi krajowej nr 25 i obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego. Lokalizacja Ostrovii – przy głównym węźle obwodnicy Ostrowa umożliwia dogodny dojazd do galerii nie tylko mieszkańcom Ostrowa i Kalisza, ale również wielu okolicznych mniejszych miast. Na zmotoryzowanych klientów czeka 1.400 miejsc parkingowych. Dla klientów nie posiadających samochodu możliwy jest dojazd komunikacją miejską (z niemal wszystkich pobliskich miejscowości) a, dzięki bogatej, stale rozbudowywanej, sieci ścieżek rowerowych, również jednośladem. Centrum posiada dodatkowo własną stację roweru miejskiego, co umożliwia bezpłatne dotarcie z dowolnego miejsca w mieście.

Promocja w branżowych mediach

Zdjęcia Galerii Ostrovia i zmiany jakie zachodzą w centrum handlowym zaprezentowane zostały na łamach ogólnopolskiego magazynu B2B Galerie Handlowe, dystrybuowanego do osób zarządzających po stronie właścicieli obiektów handlowych i sieci sklepów detalicznych. Cały artykuł o centrum możecie przeczytać TUTAJ lub klikając w poniższy obrazek.


Interesuje Cię sesja fotograficzna centrum handlowego? Skontaktuj się z nami!


Sesje zdjęciowe centrów handlowych, Fotografia centrów handlowych, Zdjęcia nieruchomości, Fotografia mieszkań na sprzedaż i wynajem, Fotografia portretowa – Poznań, Sesje portretowe dla biznesu, Sesje zdjęciowe w plenerze, Zdjęcia z drona, Fotografia z drona, Zdjęcia miast, gmin i regionów, Projekty logotypów, Projekty graficzne, Projektowanie bannerów reklamowych, Zdjęcia sklepów, Fotografia punktów sprzedaży, Agencja fotograficzna Poznań