Fotografia nieruchomości handlowej – Galeria Młociny

Fotografia nieruchomości

Kolejnym celem jaki został postawiony przed naszą agencją była fotografia nieruchomości handlowej – i to nie małej! Chodziło bowiem o blisko 85 tys. mkw. nowoczesnej, świetnie zaprojektowanej przestrzeni handlowo usługowej w Warszawie, a mowa o Galerii Młociny.


Fotografia nieruchomości handlowej to zawsze spore wyzwanie i z reguły duże wymagania ze strony Klienta. Zostaliśmy poproszeni o sfotografowanie obiektu zarówno od strony elewacji jak i pasaży handlowych z uwzględnieniem ruchu konsumentów w ciągach komunikacyjnych. Preferencje obejmowały także świetnie zaprojektowaną strefę gastronomiczną oraz kluczowe marki, posiadające w centrum swoje punkty handlowe.

Na wykonanie zdjęć zaplanowaliśmy od 4-6 godzin. Centrum handlowe jest naprawdę duże, a chodzenie po nim w poszukiwaniu najciekawszych kadrów czasochłonne. Ostatecznie spędziliśmy w obiekcie ponad 6 godzin i to nie dlatego, że ciężko było znaleźć odpowiednie ujęcia – wręcz przeciwnie – znajduje tu się powiem ponad dwieście sklepów, centrum medyczne, klub fitness, przestrzeń coworkingowa, 9-ekranowe kino, delikatesy oraz niepowtarzalna Strefa Spotkania i Dania. Wyjątkowa przestrzeń gastronomiczna została urządzona w industrialnym klimacie. Spotkania i Dania to także piękny taras oraz Dechy, które zapraszają na wydarzenia skierowane do wszystkich gości, bez względu na wiek, czy upodobania muzyczne. Na szczególną uwagę zasługuje tu również Aleja Mody. To dzięki niej Bielany stały się prawdziwą mekką zakupową trendsetterów. Ogromny wachlarz sklepów, flagowe salony znanych na całym świecie marek oraz największe w Polsce witryny przyciągają do Młocin wielu nowych klientów, przez co nietrudno było o ruch w obiekcie nawet w czasie pandemii.

Poniżej prezentujemy kilka wybranych przez nas kadrów. Zdjęcia wykonywane były obiektywem ultraszewrokokątnym, dzięki czemu możliwe było ujęcie w kadrze ogromnych przestrzeni.

Co ciekawe, zdjęcia spodobały się Klientowi tak bardzo, że postanowił zorganizować specjalną akcję pro-sprzedażową dla odwiedzających Galerie Młociny, w której jedną z nagród były zestawy puzzli ze zdjęciami Galerii – właśnie naszego autorstwa! 🙂 To dla nas wyróżnienie.

Jeśli podobają Ci się powyższe zdjęcia i masz w planie realizację sesji fotograficznej obiektu handlowego – skontaktuj się z nami! Realizujemy sesje fotograficzne centrów handlowych i galerii handlowych. Fotografujemy elewacje budynków handlowych, pasaże handlowe, ciągi komunikacyjne, witryny sklepowe i punkty sprzedaży czy elementy charakterystyczne architektury. Realizujemy zdjęcia z użyciem dronów. Fotografujemy o różnych porach dnia i jesteśmy do dyspozycji na terenie całej Polski.


Zobacz również inne zdjęcia centrów handlowych naszego autorstwa


Sesje zdjęciowe centrów handlowych, Fotografia centrów handlowych, Zdjęcia nieruchomości, Fotografia mieszkań na sprzedaż i wynajem, Fotografia portretowa – Poznań, Sesje portretowe dla biznesu, Sesje zdjęciowe w plenerze, Zdjęcia z drona, Fotografia z drona, Zdjęcia miast, gmin i regionów, Projekty logotypów, Projekty graficzne, Projektowanie bannerów reklamowych, Zdjęcia sklepów, Fotografia punktów sprzedaży, Agencja fotograficzna Poznań