Fotografia nieruchomości handlowej – Galeria Marjon

Fotografia nieruchomosci handlowej - Galeria Marjon - Impatientstudio.pl-TOP

Na zlecenie właściciela kameralnej Galerii Marjon została zrealizowana fotografia nieruchomości handlowej w Augustowie. Pomimo tego, że Galeria Marjon to obiekt kameralny, cieszy się zainteresowaniem lokalnych mieszkańców miasta, a także turystów z Litwy i Białorusi.


Fotografia nieruchomości handlowej

Architektura obiektu to połączenie wysokiej jakości naturalnych materiałów wykończeniowych z nowoczesnymi i zaskakującymi rozwiązaniami stylistycznymi we wnętrzu. Fotografia nieruchomości handlowej obejmowała elewację obiektu, witryny kluczowych najemców, parking oraz ciągi komunikacyjne. Celem sesji zdjęciowej było także pokazanie zainteresowania obiektem przez lokalną społeczność i szczerze mówiąc nie trzeba było zbyt długo czekać – najemcy galerii to marki rozpoznawalne i same w sobie cieszące się sporym zainteresowaniem odwiedzających, przez co z powodzeniem udało się wykonać zdjęcia. Wśród nich znajdują się m.in. elektromarket Media Expert, salony obuwnicze CCC oraz Deichmann, Biedronka, czy też 5.10.15. z bogatą ofertą odzieży dziecięcej. Kilka przykładowych zdjęć zamieszczamy poniżej:

Liczba odwiedzających centrum handlowe każdego miesiąca – wliczając w to również klientów z sąsiedniej Litwy i Białorusi – to około 50.000 osób. Jest to między innymi wynikiem ciekawej lokalizacji, gdyż obiekt zlokalizowany jest w przy trasie DK16 – droga na Ełk/Olsztyn. Duży parking z wyraźnie oznaczonymi miejscami dla osób niepełnosprawnych to niezaprzeczalny atut zachęcający do zakupów. Galeria Marjon jest jednym z największych miejsc tego typu w okolicach Augustowa. Fotografia nieruchomości handlowej zajęła niepełna 3 godziny, włączając w to zdjęcia obiektu po zmroku.


Interesuje Cię sesja zdjęciowa centrum handlowego? Napisz do nas!


Sesje zdjęciowe centrów handlowych, Fotografia centrów handlowych, Zdjęcia nieruchomości, Fotografia mieszkań na sprzedaż i wynajem, Fotografia portretowa – Poznań, Sesje portretowe dla biznesu, Sesje zdjęciowe w plenerze, Zdjęcia z drona, Fotografia z drona, Zdjęcia miast, gmin i regionów, Projekty logotypów, Projekty graficzne, Projektowanie bannerów reklamowych, Zdjęcia sklepów, Fotografia punktów sprzedaży, Agencja fotograficzna Poznań