Fotografia nieruchomości – Dom Osiedlowy

Fotografia nieruchomości - Dom Osiedlowy w Biedrusku - Impatientstudio.pl

Biedrusko jest miejscowością oddaloną o kilka kilometrów od Poznania i położone jest w gminie Suchy Las. Fotografia nieruchomości, w której specjalizujemy się przede wszystkim, objęła tym razem lokalny Dom Osiedlowy.


Biedrusko znane jest głównie ze względu na istniejącą tam jednostkę wojskową, zarządzaną przez Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych. Dojazd od strony Suchego Lasu jest zamknięty ze względu na poligon oddzielający obie miejscowości. Oprócz zabytków najbardziej znaczący wpływ na rozwój kulturalny ma dom osiedlowy, który został oddany do użytku w 2011 r. Odbywają się w nim różnego rodzaju zajęcia. Ponadto swoje siedziby w tymże domu osiedlowym mają różne kluby i stowarzyszenia, m.in.: Klub Seniora: „Dębowy Liść”, „Rodzinne Ogródki Działkowe”, Koło Wędkarskie „Delfin”, Koło Łowieckie „Darz Bór”. Oprócz działalności poszczególnych klubów w budynku odbywają się także zajęcia ruchowe i plastyczne, organizowane są również dyskusje społeczne. Fotografia nieruchomości ograniczyły się w zasadzie do wykonania do około 15 interesujących kadrów, a sama sesja nie trwałą dłużej niż 30 minut.

Na zlecenie Gminy Suchy Las mieliśmy przyjemność sfotografowania Domu Osiedlowego w Biedrusku. Do pracy wykorzystaliśmy obiektywy szerokokątne. Postawiliśmy zarówno na zdjęcia naziemne jak i z użyciem dronów z uwagi na interesującą lokalizację i piękną zieleń otaczającą budynek. Sesja zdjęciowa przeprowadzana była w okresie letnim, a zakres fotografii obejmował zarówno zdjęcia zewnętrzne, jak i wnętrza nieruchomości.

Poniżej prezentujemy kilka wybranych kadrów z tej realizacji:

Fotografia nieruchomości na zlecenie urzędów miast, gmin i samorządów regionalnych to jeden ze stałych aspektów naszej pracy. Fotografujemy obiekty użyteczności publicznej, architekturę sakralną, zabytki, pomniki, elementy małej architektury. Realizujemy zdjęcia z użyciem dronów. Fotografujemy o różnych porach dnia i jesteśmy do dyspozycji na terenie całej Polski. Jeśli podobają Ci się nasze zdjęcia – skontaktuj się z nami – i zapytaj o sesje fotograficzną!


Chcesz zobaczyć więcej zdjęć naszego autorstwa – kliknij TUTAJ.


Sesje zdjęciowe centrów handlowych, Fotografia centrów handlowych, Zdjęcia nieruchomości, Fotografia mieszkań na sprzedaż i wynajem, Fotografia portretowa – Poznań, Sesje portretowe dla biznesu, Sesje zdjęciowe w plenerze, Zdjęcia z drona, Fotografia z drona, Zdjęcia miast, gmin i regionów, Projekty logotypów, Projekty graficzne, Projektowanie bannerów reklamowych, Zdjęcia sklepów, Fotografia punktów sprzedaży, Agencja fotograficzna Poznań