Fotografia nieruchomości – Centrum LIM Warszawa

Sesja fotograficzna nieruchomości - Centrum LIM Warszawa - Impatientstudio.pl-4

Tym razem udajemy się z wizytą do kompleksu biurowo-hotelowego LIM, zlokalizowanego z samym centrum stolicy. Fotografia nieruchomości o takim rozmiarze to nie lada wyzwanie, ale z pomocą przychodzą jak zawsze obiektywy szerokokątne.


Fotografia nieruchomości biurowych jest dla nas zawsze inspirująca szczególnie, gdy mamy do czynienia z pięknymi przeszkleniami, w ciekawy sposób odbijającymi światło i otoczenie. W przypadku Centrum LIM sesja była szczególnie wyjątkowa, gdyż mieliśmy do czynienia z 45 piętrowym budynkiem składającym się z trzykondygnacyjnego podium oraz czterdziestodwupiętrowej wieży. Do tego należy doliczyć dwie kondygnacje podziemne, przeznaczone na parking. Całość o łącznej powierzchni 86.000 mkw. Prawdziwy gigant!

Obiekt zlokalizowany jest w ścisłym centrum Warszawy, tuż obok dworca Centralnego, stacji Metro Centrum, centrum handlowego Złote Tarasy, Galerii Domy Towarowe Centrum, Pałacu Kultury i z wielu innych miejsc. Prestiżowa i niezwykle ruchliwa lokalizacja pozwoliła na wykonanie kilku ciekawych ujęć zewnętrza w tym zdjęcia panoramicznego, na którym ujęliśmy okolicę.

Fotografia nieruchomości - Centrum LIM Warszawa

Fotografia nieruchomości przeprowadzana była od godzin późnopopołudniowych, aż do zmroku. Celem sesji było wykonanie atrakcyjnych zdjęć powierzchni biurowych, przeznaczonych na wynajem, a także elewacji budynku w trakcie dnia i po zmroku. Powierzchnie biurowe zlokalizowane zostały w podium i dolnej części wieży (pomiędzy piętrami 5 i 19). Widok nawet z połowy wysokości budynku jest niesamowity, a szczególnie piękny widok ukazuje się wieczorową porą, kiedy słońca jest już pod horyzontem, a okoliczne biurowce zaczynają rozbłyskać własnym oświetleniem. Taki widok za oknem z pewnością sprzyja efektywnej pracy.

Każde piętro biurowe ma ok. 1000 metrów kwadratowych powierzchni brutto, z czego 800 metrów kwadratowych przypada na pokoje biurowe, pozostała powierzchnia to ciągi komunikacyjne, hall windowy, toalety oraz kuchnie. Powierzchnia biurowa jest podzielona na standardowe pokoje o powierzchni ok. 30 m2, każdy z osobnym wejściem z korytarza. Konstrukcja budynku jak i użyte materiały pozwalają na dowolne łączenie pokoi i dużą swobodę w indywidualnym kształtowaniu wnętrza. Wszystkie pomieszczenia są bardzo doświetlone światłem dziennym, przez co fotografia nieruchomości od środka nie sprawiała problemów.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć naszego autorstwa:

Bardzo ładne zdjęcia zrealizowane na potrzeby promocji części biurowej i handlowej Centrum LIM, jakie otrzymaliśmy od agencji Impatient Studio powodują, że z całym przekonaniem możemy polecić usługi tej agencji fotograficznej. Jesteśmy zadowoleni z efektu końcowego oraz współpracy z fotografem. Polecam z całym przekonaniem.

Wiktoria Cisowska, Marketing & PR Specialist, LIM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Jeśli interesuje Cię fotografia wnętrz biurowych, skontaktuj się z nami!


Sesje zdjęciowe centrów handlowych, Fotografia centrów handlowych, Zdjęcia nieruchomości, Fotografia mieszkań na sprzedaż i wynajem, Fotografia portretowa – Poznań, Sesje portretowe dla biznesu, Sesje zdjęciowe w plenerze, Zdjęcia z drona, Fotografia z drona, Zdjęcia miast, gmin i regionów, Projekty logotypów, Projekty graficzne, Projektowanie bannerów reklamowych, Zdjęcia sklepów, Fotografia punktów sprzedaży, Agencja fotograficzna Poznań