Sesje fotograficzne sklepów i punktów sprzedaży

Zdjęcia flagowego punktu sprzedaży lub sesja foto z otwarcia nowego sklepu to doskonały materiał promocyjny, który może być wykorzystywany w komunikacji marketingowej z klientami i partnerami biznesowymi. Realizujemy sesje fotograficzne sklepów i punktów sprzedaży na terenie całej Polski.


Zdjęcia witryn sklepowych

Na zlecenie zarządców i właścicieli obiektów handlowych i sieci sklepów detalicznych przeprowadzamy kompleksowe sesje fotograficzne sklepów. W trakcie naszej działalności wykonaliśmy zdjęcia kilku tysięcy witryn sklepowych, znajdujących się głównie w obrębie centrów i galerii handlowych na terenie całej Polski.

Sesje fotograficzne wnętrz sklepowych

Fotografujemy wnętrza sklepów, butików, salonów sprzedaży i hipermarketów. Stosując obiektywy ultra-szerokokątne staramy się w możliwie najatrakcyjniejszy sposób ukazać przestrzeń sklepową wraz z ekspozycją towaru. Wykonywane przez nas zdjęcia realizowane są najczęściej w technice HDR, polegającej na generowaniu fotografii o bardzo dużej rozpiętości tonalnej, wynikającej ze zmieszania z sobą kilku zwykłych zdjęć lub jednego wywołanego przy różnych korektach ekspozycji.


Sesja fotograficzna sklepu

W ramach współpracy najczęściej wykonujemy pakiet 10 zdjęć wskazanego przez Państwa punktu sprzedaży (jedna lokalizacja). Zdjęcia wysokiej rozdzielczości zostają poddane obróbce kolorystycznej i dostarczone Państwu w formacie JPG. Współpraca obejmuje również przekazanie praw autorskich do dowolnego dysponowania materiałem zdjęciowym. Koszty dojazdu do punktu sprzedaży na terenie Poznania – O zł!


Skontaktuj się z nami! Zapytaj o sesję FOTO!