Sesja zdjęciowa restauracji Berlin Döner Kebap w Gdańsku

Listopad, a więc przełom późnej jesieni i wczesnej zimy. Niby śniegu nie ma, ale jest dosyć chłodno szczególnie, gdy trzeba fotografować w nadmorskim terenie. Sesja zdjęciowa restauracji Berlin Döner Kebap w Gdańsku okazała się wyjątkowo udana, bo wprawdzie samych zdjęć na zewnątrz było stosunkowo niewiele, ale robione przed zachodem słońca, w porze złotej godziny okazały się jak zawsze magiczne. Spójrzcie sami 😉


Kolejny punkt handlowy restauracji Berlin Döner Kebap, z którą mamy przyjemność współpracować, mieści się na Gdańskiej Zaspie. Lokal otwarty został przy osiedlach mieszkaniowych na terenie parku handlowego, z dogodnym dojazdem i parkingiem. Sesja zdjęciowa restauracji została zaplanowana na godziny popołudniowe i choć zachód słońca o tej porze roku pojawia się stosunkowo szybko, to zależało nam na zrobieniu kilku ciekawych ujęć właśnie w okolicach złotej godziny, kiedy światło jest stosunkowo miękkie, a jego refleksy odbijają się w różnych detalach architektonicznych, czego przykładem jest chociażby poniższej ujęcie.

Większa część naszej pracy miała miejsce wewnątrz restauracji. Tutaj przywitał nas nowoczesny wystrój i atrakcyjna ekspozycja dodatków do dań. Restauracja wyposażona została w nowoczesne automaty do zamawiania potraw, a ciepłe, ledowe i energooszczędne oświetlenie, elementy zieleni i szerokie ciągi komunikacyjne nadały temu miejscu przestrzeni i stworzyły wyjątkowo przytulny charakter. Każdy odwiedzający może tu zjeść w spokoju, cieple i przyjaznej atmosferze swoją ulubioną potrawę. Kontrastowy wystrój lokalu daje pole do popisu, a aranżacja wnętrza zapewnia różnorodność, przez co sesja zdjęciowa restauracji tego typu nie nuży i oferuje wiele ciekawych możliwości uchwycenia kadru z różnych miejsc i perspektyw. Rzućcie okiem chociażby na poniższą galerię zdjęć.

Zdjęcia restauracji Berlin Döner Kebap zrealizowane przez Agencję Impatient Studio bardzo nam się podobają. Fotografowi udało się w ciekawy sposób zaprezentować wnętrze, jak i elewację budynku, z uwzględnieniem zmieniających się naturalnych warunków oświetleniowych. Polecamy!

Natalia Mucha, Project Manager, Berlin Döner Kebap

Marka Berlin Döner Kebap posiada już ponad 60 restauracji, zlokalizowanych głównie w centralnej i zachodniej Polsce. Jeśli nie byliście w jej wnętrzach, to zdecydowanie warto tam zajrzeć, natomiast tych z Państwa, którym podobają się nasze zdjęcia i których interesuje sesja fotograficzna restauracji, serdecznie zapraszamy do współpracy! 😉


Interesuje Cię sesja zdjęciowa restauracji – napisz do nas!