Fotografia nośników reklamowych i zdjęcia sklepu marki Super Prezenty

Zdjęcia sklepu - fotografia nieruchomości - Impatientstudio.pl-1

Kilka dni temu mieliśmy przyjemność wykonać zdjęcia nowego sklepu marki Super Prezenty, który został otwarty w jednym z poznańskich centrów handlowych. Sesji fotograficznej salonu sprzedaży towarzyszyła fotografia nośników multimedialnych, podkreślających obecność nowego najemcy w obiekcie.


Oferująca szeroki wachlarz prezentów w formie przeżyć marka Super Prezenty zagościła w jednym z poznańskich centrów handlowych. Otwarcie salonu sprzedaży nastąpiło niedawno a my po raz kolejny mieliśmy możliwość wykonać zdjęcia sklepu. Tym razem oprócz fotografii nowo otwartego salonu sprzedaży mieliśmy za zadanie wykonać zdjęcia nośników reklamowych, informujących o jego lokalizacji i ofercie promocyjnej.

W przypadku poznańskiego centrum handlowego mieliśmy do czynienia z rozlokowanymi w całej galerii ekranami multimedialnymi o różnych formatach. Fotografia nośników reklamowych wymagała doboru odpowiedniej perspektywy oraz zastosowania, w zależności od lokalizacji, różnych obiektywów – od szerokokątnych po teleobiektywy. Realizując zdjęcia w obrębie obiektu handlowego, jak zawsze staraliśmy się ukazać atrakcyjne umiejscowienie cyfrowych nośników oraz przepływ klientów w pasażach handlowych przy ekspozytorach reklamowych. Z uwagi na wielkość i rozpoznawalność obiektu nie stanowiło to większego wyzwania, a szerokie, jasno oświetlone ciągi komunikacyjne i atrakcyjna dla oka architektura dawały duże pole manewru w odpowiednim doborze perspektywy.

W przypadku stacjonarnego salonu sprzedaży, całkowicie przeszkolona witryna i nowoczesny design sprawiają, że zdjęcia sklepu wychodzą równie atrakcyjnie. Estetyka wnętrza jest minimalistyczna i nastrojowa, przyciągająca wzrok i dają poczucie czystości oraz porządku. Wnętrze jest kameralne, ciepłe i nastrojowo oświetlone, a symetria układu produktów sprawia, że nietrudno jest uchwycić odpowiedni i atrakcyjny kadr.

W swojej bazie marka posiada ponad 10000 propozycji na super prezenty, a liczba ta stale rośnie. Super Prezenty to część międzynarodowej grupy, która funkcjonuje na rynku od ponad 15 lat, rozwijającej sieć punktów sprzedaży stacjonarnej w największych galeriach handlowych w Polsce. Do tej pory mieliśmy przyjemność współpracy z marką w zakresie dokumentowania otwarć nowych punktów handlowych i towarzyszących temu kampanii promocyjnych w największych miastach Polski.


Interesuje Cię fotografia punktu sprzedaży lub nośników reklamowych? Napisz do nas!