Zdjęcia iluminacji świątecznych w CH Toruń Plaza

Robienie zakupów w centrach handlowych w okresie Świąt może być niezwykle ekscytujące. Centra handlowe są wówczas bardzo wypełnione i przyciągają większą niż zwykle liczbę klientów. Sklepy są pełne ludzi, a korytarze bywają zatłoczone – i właśnie w takiej atmosferze mieliśmy okazje wykonać zdjęcia iluminacji świątecznych toruńskiej Plazy.


Wszyscy doskonale wiemy, że robienie zakupów w centrach handlowych w okresie świąt jest niezwykle ekscytujące. Zostaliśmy zaproszeni przez Zarząd Centrum Handlowego Toruń Plaza, aby wykonać magiczne zdjęcia iluminacji świątecznych, przepięknie przystrojonego obiektu handlowego. Staraliśmy się uchwycić tę magiczną atmosferę na naszych zdjęciach.

Zaczęliśmy od zdjęć zewnętrznych, fotografując w okolicach pory zachodu słońca. Na szczęście aura pogodowa sprzyjała – było wprawdzie mroźnie, ale za to sucho i bez opadów, które w sesjach tego typu często nie sprzyjają ukazaniu świątecznego klimatu. Deszcz i śnieg często tworzą trudne warunki atmosferyczne, które mogą wpływać na jakość fotografii. Opady mogą powodują najczęściej zamglenie obiektywu i tworzenie kropli wody na soczewkach lub powierzchni obiektywu, co wpływa negatywnie na ostrość i jakość obrazu, a co za tym idzie jego odbiór. Na szczęście tym razem aplikacje pogodowe trafnie przepowiedziały prognozę, choć zdarza się, że się mylą.

W pierwszej kolejności sfotografowana została fasada budynku Toruń Plaza, a w zasadzie jego wejście, nad którym rozpościerały się liczne świetlne ozdoby. Ozdób nie zabrakło także na tylnej części nieruchomości, gdzie mogli je podziwiać zmotoryzowani Klienci, odwiedzający obiekt. Zdjęcia iluminacji świątecznych nadają nieruchomościom przytulną atmosferę. Kolorowe światła, dekoracje i choinki dodają uroku, a ich obecność na zdjęciach tworzy świąteczny nastrój, co jest szczególnie atrakcyjne dla odwiedzających oraz samych najemców. Zdjęcia iluminacji świątecznych często prezentują obiekt w zupełnie nowym świetle. Kreatywne oświetlenie, figury świetlne i dekoracje tworzą piękne kompozycje.

Świąteczne iluminacje mogą działać na emocje i wywoływać pozytywne wrażenia u potencjalnych klientów. Obecność ozdób świątecznych w centrum handlowym może sprawić, że nieruchomość wydaje się bardziej przyjazna, ciepła i przytulna. I w taki właśnie sposób chcieliśmy pokazać Toruń Plaza na naszych zdjęciach. Zdjęcia iluminacji świątecznych są często chętnie udostępniane i komentowane na platformach mediów społecznościowych. To może zwiększyć zasięg i dotarcie do szerszej publiczności, co jest korzystne z perspektywy marketingowej nieruchomości. Udostępnione przez centrum handlowe specjalne miejsca do robienia selfie – takie chociażby jak fotel Św. Mikołaja – są zawsze oblegane przez klientów.

Fotografia to doskonała forma artystycznego wyrażenia. Sesja zdjęciowa dekoracji świątecznych pozwala na kreatywną ekspresję i eksperymentowanie z kompozycją, światłem oraz kolorami. Przy współpracy z nami mogą Państwo wyrazić swoją własną wizję i interpretację świątecznej estetyki. Sesja zdjęciowa dekoracji świątecznych centrum handlowego może być nie tylko artystycznym przedsięwzięciem, ale także doskonałą okazją do tworzenia wspomnień, inspiracji i promocji lokalnego otoczenia handlowego.


Jeśli interesują Państwa zdjęcia iluminacji świątecznych – zapraszamy do kontaktu!