Zdjęcia miast, gmin i regionów

Sesje-fotograficzne-miast-gmin-i-regionow-Impatientstudio.pl2_

Realizujemy zdjęcia miast, gmin i regionów. Fotografujemy obiekty użyteczności publicznej, architekturę sakralną, zabytki, pomniki, elementy małej architektury. Realizujemy zdjęcia z użyciem dronów. Fotografujemy o różnych porach dnia i jesteśmy do dyspozycji na terenie całej Polski.


Zdjęcia infrastruktury drogowej

Realizujemy sesje fotograficzne miast, gmin i regionów. Są to głównie zdjęcia o charakterze promocyjno-reportażowym. W przypadku infrastruktury drogowej, takiej jak ścieżki rowerowe, chodniki, mosty, drogi, obwodnice, trasy dla pieszych to projekty, z których znaczna część dofinansowywana jest ze środków unijnych.

Zdjęcia obiektów zabytkowych

W ramach naszych realizacji przeprowadzaliśmy sesje zdjęciowe rewitalizowanych nieruchomości takich jak zabytkowe pałace, dworki, zamki czy odrestaurowywane rezydencje.

Zdjęcia miast i obiektów użyteczności publicznej

Realizujemy zdjęcia obiektów użyteczności publicznej o różnym rodzaju przeznaczenia, m.in. szkoły, przedszkola / żłobki, domy kultury, biblioteki, centra rekreacyjno-rozrywkowe itp.

Zdjęcia terenów rekreacyjnych

Realizujemy zdjęcia obszarów sportowych, do których zaliczamy boiska, place zabaw, skate-parki, tereny wypoczynkowe takie jak parki, skwery czy okoliczne stawy / jeziora.

Fotografia małej architektury

W portfelu naszych realizacji nie zabrakło także mniejszych, ale kluczowych punktów regionalnych takich jak: pomniki, rzeźby, murale, prezentowanych na fotografiach wraz z elementami otoczenia.

Zdjęcia obiektów sportowych

Na koncie mamy także zrealizowane sesje zdjęciowe ośrodków o charakterze rekreacyjno-wypoczynkowym, przyciągających swoją ofertą lokalnych mieszkańców i przyjezdnych.

Zdjęcia wieczorową porą

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem pozwalającym na fotografowanie w godzinach nocnych. Tego typu zdjęcia szczególnie eksponują piękno odpowiednio oświetlonej architektury.

Zdjęcia tematyczne

Realizujemy sesje zdjęciowe o charakterze reportażowym z organizowanych wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych jak targi, koncerty, obchody świąt i rocznic. Przygotowane przez nas zdjęcia z pewnością wzbudzą zainteresowanie odbiorców przekazu.

Zdjęcia miast i fotografia inwestycji budowlanych

Sesja zdjęciowa z użyciem drona w szczególny sposób zaprezentują realizowane na terenie Państwa regionu inwestycje budowlane, takie jak nowe osiedla mieszkaniowe, infrastruktura drogowa czy modernizowane tereny rekreacyjne.

Zdjęcia terenów zielonych i przyrody

Realizujemy zdjęcia charakterystycznych miejsc i regionów, prezentując walory przyrodnicze i niepowtarzalne aspekty wyróżniające Państwa miejscowość dla osób przyjezdnych. Często fotografujemy o wschodzie lub zachodzie słońca.


Interesuje Cię sesja fotograficzna Twojego regionu? Skontaktuj się z nami!