Sesja zdjęciowa ośrodka wczasowego Helonowo, czyli z wizytą w samym sercu Bieszczad!

Zdjęcia miasta, gminy i regionu - Impatientstudio.pl

I wreszcie tutaj trafiliśmy – do Zawadki w Bieszczadach! Z Poznania to kawał drogi, ale przyjechać zdecydowanie warto. Cisza i spokój pojawiają się w mojej głowie, kiedy na na myśl przychodzi mi sesja zdjęciowa malowniczo położonego ośrodka wczasowego jakim jest Helonowo.


W Helonowie pojawiliśmy się całkiem niedawno, bo w lipcu 2022 roku. Sesja zdjęciowa ośrodka wczasowego, zlokalizowanego w samym centrum Bieszczad to prawdziwa frajda, ale jednocześnie spore wyzwanie dla fotografa, z uwagi na nie do końca przewidywalne warunki pogodowe. Jak to mawiają – góry mają swoją własną pogodę, a ta potrafi się zmienić z minuty na minutę.

Helonowo to z jednej strony trzy malownicze domy, o średniej powierzchni 130 mkw. utrzymane w góralskim i klimatycznym stylu. Mnóstwo drewna, niewielkie, ale za to przytulne pokoje. Całość otulona bójną, wręcz przytłaczającą zielenią. To niesamowite miejsce zdecydowanie jest dla osób, które pragną zwolnić tempo codziennego biegu i oderwać się od cywilizacji.

Celem stało się również pokazanie bardziej nowoczesnej części ośrodka, na który składały się cztery nowoczesne domki wypoczynkowe z widokiem na góry, wokół których inwestor zlokalizował dla gości namiot SPA, podświetlany basen, taras wypoczynkowy z leżakami do opalania i stołówkę. Teren niezwykle zadbany, robi wrażenie wieczorową porą, a największą jego zaletą jest piękne położenie i widoki. Zachody słońca bywają tu niezwykle okazałe, a chmury odbywają na niebie niesamowity taniec, gnane dynamicznymi podmuchami wiatru.

W naszym obiektywie umieściliśmy także saunę, jacuzzi czy grotę solankową. Jest tu wszystko co niezbędne dla ciała i ducha. Dwa dni, które udało nam się spędzić w tym miejscu to zdecydowanie na mało. Warto tu powrócić na dłużej, szczególnie jesienią, gdy kaskada barw i kolorów listowia zapiera dech w piersiach. Z oferty ośrodka Helonowo możecie skorzystać bezpośrednio lub za pośrednictwem voucherów, dostępnych w ofercie marki Super Prezenty.

Jeśli podobają Ci się nasze zdjęcia i chciałbyś w równie atrakcyjny sposób pokazać swój kompleks wypoczynkowy i jego atrakcje, koniecznie musisz się z nami skontaktować!