Sesja zdjęciowa Hotelu Gromada, czyli z wizytą w Radomiu

W tym roku zostaliśmy zaproszeni do Radomia, aby sfotografować położony w centrum miasta Hotel Gromada, będący doskonałą propozycją dla podróżujących służbowo, chcących być blisko najważniejszych miejskich firm i wydarzeń. Szczęście nam dopisywało, bowiem sesja zdjęciowa hotelu zrealizowana została w piękny letni dzień, przy sprzyjających warunkach oświetleniowych.


Hotel Gromada w Radomiu położony jest zaledwie kilometr od Hotelu oddalony jest Dworzec PKS i PKP. Tuż obok hotelu znajduje się Szpital Specjalistyczny im. Dr. Tytusa Chałubińskiego oraz Muzeum Sztuki Współczesnej, a w sąsiedztwie zlokalizowane jest także Miejski Stadion Lekkoatletyczny, gdzie odbywają się imprezy sportowe oraz wydarzenia kulturalne. Pierwszych kilka ujęć zewnętrznych wykonaliśmy z użyciem drona – hotel został ciekawie wkomponowany w tkankę miejską i ładnie prezentował się na tle otoczenia.

Fotografowanie hotelu może być wyzwaniem, a tempo pracy fotografa zazwyczaj zależy od kilku czynników, takich jak rozmiar obiektu, liczba pomieszczeń do sfotografowania, poziom skomplikowania sesji (preferencje Klienta), a także dostępność przestrzeni. Na miejscu pojawiliśmy się wczesnym rankiem i zostaliśmy do wieczora. Harmonogram był bowiem dość napięty i wszystkie fotografowane aspekty rozłożone zostały na 10 intensywnych godzin zdjęciowych. W recepcji już na starcie przywitano nas szerokim uśmiechem i wręczono klucze do pokoju, gdzie mogliśmy zostawić część zbędnych akcesoriów 🙂

Sesja zdjęciowa Hotelu

Zdjęcia wewnątrz rozpoczęliśmy od pokoi hotelowych. Profesjonalne zdjęcia pozostawiają pozytywne pierwsze wrażenie. Potencjalni goście często oceniają hotel na podstawie wizualnych wrażeń, więc estetyczne, wysokiej jakości zdjęcia mają na celu przyciągnąć ich uwagę i zainteresowanie. Fotografując, często staramy się skupić uwagę na atutach danego pokoju, detalach i ekspozycji samej przestrzeni, – wygodne łóżka, oświetlenie, estetyczne wnętrza czy panoramiczne widoki z okien. Zawsze chcemy pokazać unikalne cechy, które wyróżniają hotel spośród konkurencji.

Specjalnie dla Gości biznesowych, Hotel udostępnia trzy, w pełni wyposażone sale konferencyjne z widokiem na stadion mogące pomieścić do 120 osób. W Hotelu znajduje się także mała sala konferencyjno – bankietowa, która w połączeniu z restauracją tworzy idealne miejsce na przyjęcia, bankiety oraz imprezy rodzinne. Udało nam się ująć w kadrze nawet poczęstunek dla gości, przygotowany specjalnie przed nadchodzącym tego dnia wydarzeniem.

Sesja zdjęciowa hotelu Gromada objęła także aspekt gastronomiczny. Mieliśmy okazję sfotografować klimatyczną restaurację wraz z bufetem śniadaniowym i kilkoma przykładowymi daniami z karty menu. Restauracja hotelowa w Radomiu oferuje wygodny dostęp do wyśmienitego jedzenia i przyjemnego spędzenia czasu bez konieczności opuszczania obiektu. Obsługa z kolei bardzo żywiołowo i energicznie obsługiwała przybyłych gości, prezentując apetyczne dania na nakrytych białymi obrusami stołach.

Profesjonalna obsługa hotelowa, przytulne pokoje, smaczne jedzenie i szeroka oferta dla firm – to istotne aspekty oferty naszego Hotelu, które w interesujący sposób udało się podkreślić na zdjęciach autorstwa agencji fotograficznej Impatient Studio.

Katarzyna Kozakiewicz, Dyrektor Hotelu GROMADA w Radomiu

Decydując się na realizację sesji zdjęciowej hotelu warto zdać się na profesjonalistów, którzy posiadają doświadczenie i umiejętności potrzebne do uchwycenia najatrakcyjniejszych elementów hotelu. Znają techniki fotograficzne, zasady kompozycji i optymalne ustawienia aparatu, aby uzyskać wysoką jakość finalnego obrazu. Fotografując obiekty hotelowe korzystamy z zaawansowanego sprzętu fotograficznego, co ostatecznie przekłada się na wysoką jakość obrazu, szczegółowość i ostrość zdjęć. To ma kluczowe znaczenie przy tworzeniu wizerunku hotelu w sposób atrakcyjny dla Państwa potencjalnych Gości.


Jeśli interesują Państwa zdjęcia Hotelu lub Restauracji – zapraszamy do kontaktu!