Sesja zdjęciowa Hotelu City SM Business & SPA w Krakowie

Hotel City SM Business & SPA to doskonałe miejsce na weekendowy wypoczynek. Niedawno organizowana sesja zdjęciowa hotelu pozwoliła przedstawić najciekawsze aspekty oferty dla osób planujących odwiedzić Kraków.


Hotel City SM Business & SPA zlokalizowany jest w jednej z najpiękniejszych dzielnic Krakowa, otoczony zielenią, w bliskim sąsiedztwie Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach oraz w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych. W letnim sezonie odbyła się sesja zdjęciowa hotelu z naszym udziałem i mieliśmy okazję ująć w obiektywie kilka najważniejszych aspektów charakteryzujących ten obiekt i wyróżniających go na tle lokalnej konkurencji.

Zdjęcia pokoi hotelowych pokazały przestronne pokoje, które urządzone zostały z dbałością o detale, stwarzając atmosferę sprzyjającą relaksowi i wypoczynkowi. Fotografie ukazują piękno wnętrz, w których każdy element został starannie dobrany, by stworzyć harmonijną przestrzeń. W każdym pokoju znajduje się przestronne łóżko, wygodne fotele i biurko do ewentualnej pracy. Wnętrza są klimatyczne, a dodatkowy nastrój buduje ciepłe punktowe oświetlenie.

Jednym z punktów sesji zdjęciowej hotelu było ukazanie szerokiego zakresu usług zabiegowych i wypoczynkowych. Mieliśmy przyjemność fotografować m.in. basen, jacuzzi, salki do masażu, przestrzenie wypoczynkowe oraz sale zabiegowe z zaawansowaną technologicznie aparaturą. Hotel City SM Business & SPA posiada bardzo szeroką ofertę różnego rodzaju zabiegów, z których warto skorzystać niezależnie od celu Waszej podróży. Spójrzcie na poniższe zdjęcia stref zabiegowych, czyż nie wyglądają zachęcająco? 🙂

Po odprężającym relaksie nasze obiektywy skierowaliśmy w kierunku restauracji i oferty kulinarnej hotelu. Fotografia restauracji i wybranych dań z karty menu stanowi często najbardziej czasochłonny punkt sesji zdjęciowej. Realizowane przez nas zdjęcia restauracji często ukazują w akcji personel przygotowujący posiłki lub, obsługujący Gości, wisienką na torcie są dodatkowe zdjęcia wybranych potraw z karty menu. Spójrzcie na kilka poniższych kadrów.


Jeśli interesuje Państwa sesja zdjęciowa Hotelu i jego oferty – zapraszamy do kontaktu!