Sesja fotograficzna sklepu z biżuterią Pandora

Sesja fotograficzna sklepu z biżuterią Pandora - Impatientstudio.pl-0

W październiku 2020 została przez nas przeprowadzona sesja fotograficzna sklepu z biżuterią, znanej marki Pandora. Salon sprzedaży zlokalizowany jest w warszawskim centrum handlowym Westfield Arkadia.


Sesja fotograficzna sklepu z biżuterią

Pandora z niewielkiego sklepu jubilerskiego w Kopenhadze stała się globalną marką rozpoznawaną na całym świecie. Jeden z jej salonów sprzedaży, w przepiękny sposób eksponujący wyjątkową biżuterię zlokalizowany został w jednym z najbardziej rozpoznawalnych obiektów handlowych w Polsce – Westfield Arkadia. Sesja fotograficzna sklepu z biżuterią jest szczególnie ciekawa, ponieważ wnętrza są zazwyczaj wspaniale oświetlone, a produkty pięknie wyeksponowane, dzięki czemu fotograf ma spore pole do popisu. Z uwagi na ów pierwszy fakt nie było nawet konieczności rozstawiania dodatkowego sprzętu oświetleniowego, przez co zaplanowany przez nas czas pracy uległ skróceniu.

Celem sesji fotograficznej było ukazanie nowego, flagowego konceptu sprzedaży, w ewoluującym świecie handlu stacjonarnego. Przy okazji zdjęć wnętrz sklepu skoncentrowaliśmy się na interesujących produktach: pierścionkach, naszyjnikach i bransoletkach, będących wypadkową nowoczesnego designu w wielu stylach oraz wysokiej jakości materiałów: srebra naturalnego, srebra platerowanego złotem i oczywiście 14-karatowego złota. Flagowy koncept Pandory to jeden z ciekawszych przykładów odpowiedniego gospodarowania przestrzenią handlową, uwzględniającą odpowiednią ekspozycję i rozmieszczenie towaru oraz grę świateł tak, aby odwiedzający sklep klienci nie czuli się przytłoczeni i dokonywali zakupów w przyjemnej atmosferze. Kilka wybranych zdjęć prezentujemy poniżej:

Promocja marki w branżowych mediach

Zdjęcia z sesji zdjęciowej sklepu posłużyły także do promocji marki w branży RETAIL. Obszerna fotorelacja z wykorzystaniem części powyższych fotografii została zamieszczona na łamach Magazynu B2B Galerie Handlowe wraz z komentarzem przedstawiciela marki Pandora i trafiła do kluczowych osób zarządzających po stronie centrów handlowych i sieci sklepów detalicznych. Poniżej możecie Państwo zobaczyć artykuł w wersji online czasopisma:


Interesuje Cię sesja fotograficzna sklepu? Napisz do nas!