Sesja fotograficzna Hotelu Nad Pisą

Pisz to miasto w woj. warmińsko-mazurskim, w południowo-wschodniej części Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, nad jeziorem Roś i nad wypływającą z niego rzeką Pisą. W tym sezonie zrealizowana została przez nas sesja fotograficzna trzygwiazdkowego Hotelu Nad Pisą, zlokalizowanego nad brzegiem jednej z najpiękniejszych mazurskich rzek.


Sesja fotograficzna Hotelu Nad Pisą rozpoczęła się od ukazania lokalizacji obiektu, który sąsiaduje ze starówką i rynkiem miejskim, a po przeciwnej stronie Pisy otoczony jest zielenią parkową. Obie strony rzeki łączy zlokalizowana obok kładka dla pieszych, przez co Goście mogą dowolnie spacerować po okolicy zachwycając się pięknem przyrody i lokalnej architektury.

Hotel Nad Pisa oferuje szeroki zakres usług hotelarskich, restauracyjnych oraz eventowo–biznesowych i okazjonalnych, dysponując pokojami w różnych opcjach i niezależnymi apartamentami, których wysoki komfort z pewnością zadowoli oczekiwania gości indywidualnych i rodzin. Mieliśmy okazję zaprezentować na zdjęciach kilka interesujących wnętrz pokoi jedno lub kilkuosobowych oraz apartamentów z łazienkami dostosowanymi do potrzeb odwiedzających hotel Gości.

Częścią oferty hotelu jest szeroki wachlarz dań i wiele znakomitych propozycji smacznych potraw, przygotowywanych według przepisów staropolskiej i regionalnej kuchni. Sesja fotograficzna hotelu objęła także aspekt gastronomiczny i mieliśmy okazję fotografować dania rybne, przystawki mięsne i wegetariańskie oraz sałatki w których nie brakuje również akcentów śródziemnomorskich, a także kolorowe i smaczne desery. Całość serwowana jest na specjalne zamówienia oraz w wersji cateringowej, natomiast na miejscu hotel oferuje duże sale restauracyjne, tarasy, patio oraz małą sale kameralną.

Na koniec dnia wykonaliśmy zdjęcie Hotelu z wykorzystaniem drona. Fotografia w czasie złotej godziny zaowocowała pięknymi ciepłymi kolorami i ujęciem zachodzącego słońca w tle, które ostatkiem sił przebijało się przez lekko zasmużone chmurami niebo. Takie perspektywiczne ujęcia ukazują hotel i jego otoczenie z zupełnie nowej strony. Ponadto zdjęcie hotelu z drona pozwala na uwiecznienie pięknego otoczenia hotelu, co może być istotne dla osób planujących pobyt, które chcą zobaczyć, co oferuje okolica.


Jeśli interesują Państwa zdjęcia wizerunkowe Hotelu? Zapraszamy do kontaktu!