Sesja fotograficzna hotelu MedicalSensus

MedicalSensus to jedno z najpiękniejszych uzdrowisk w Polsce, położone przy leśnych szlakach oraz Parku Zdrojowym w malowniczej Polanicy Zdrój. W tym sezonie została zrealizowana przez nas sesja fotograficzna hotelu, ukazująca kilka interesujących aspektów jego oferty.


Hotel Medical Sensus położony jest w malowniczej miejscowości Polanica-Zdrój, która jest jednym z najbardziej znanych uzdrowisk w Polsce. To miejsce charakteryzuje się nie tylko zdrowym klimatem, ale także pięknymi krajobrazami i licznymi atrakcjami turystycznymi. Wykonywana przez nas sesja fotograficzna hotelu obejmowała zarówno zdjęcia zewnętrzne, jak i z użyciem drona.

Polanica-Zdrój leży w sercu Kotliny Kłodzkiej, otoczona górami i lasami, co stwarza idealne warunki do wypoczynku i relaksu. Hotel MedicalSensus znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od zgiełku miejskiego, co sprzyja regeneracji i relaksowi. Bliskość Parku Zdrojowego, który jest jednym z najpiękniejszych parków uzdrowiskowych w Polsce, zapewnia gościom możliwość spacerów wśród starannie utrzymanych alejek, malowniczych klombów i urokliwych fontann. Sesja fotograficzna hotelu z drona ukazała wspaniałą lokalizację obiektu w otoczeniu zieleni, na tle malowniczej panoramy regionu, a warto podkreślić, że Hotel MedicalSensus jest dogodnie zlokalizowany w pobliżu wielu atrakcji turystycznych, przy czym sama Polanica-Zdrój jest idealnym punktem wypadowym do zwiedzania okolicznych zamków, twierdz i jaskiń. W pobliżu znajdują się takie atrakcje jak Twierdza Kłodzko, Zamek w Międzylesiu czy Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie. Bliskość granicy czeskiej umożliwia również łatwe wypady do atrakcji turystycznych po czeskiej stronie.

Fotografując obiekt wewnątrz skoncentrowaliśmy się na kilku istotnych aspektach takich jak wnętrza restauracji, gabinet zabiegowy czy wygodne pokoje. Ponadto zrobiliśmy zdjęcia potraw z karty restauracyjnego menu, których celem jest przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. W dobie mediów społecznościowych, zdjęcia tego typu są często pierwszym kontaktem, jaki klient ma z restauracją. Atrakcyjne, wysokiej jakości fotografie zawsze wywołują pozytywne wrażenie i zachęcają do odwiedzenia lokalu.

Realizację sesji zdjęciowej jednego z najpiękniejszych uzdrowisk w Polsce – MedicalSensus Sanatorium Polanica, powierzyliśmy agencji fotograficznej Impatient Studio i otrzymaliśmy w rezultacie bardzo atrakcyjny materiał wizualny, który posłuży nam w komunikacji marketingowej przynajmniej kilka sezonów.

Katarzyna Jurzec-Piątek, Dyrektor MedicalSensus Sanatorium Polanica

Odwiedzenie Hotelu MedicalSensus w Polanicy-Zdroju to doskonały wybór z wielu powodów, które czynią ten obiekt wyjątkowym miejscem na wypoczynek, regenerację i zdrowotne terapie. Hotel oferuje nie tylko szeroką gamę profesjonalnych zabiegów medycznych, rehabilitacyjnych oraz spa, ale także serwuje smaczną kuchnię i komfortowo urządzone pokoje, zapewniając gościom wygodę i relaks, czyli wszystko co niezbędne w dzisiejszym zabieganym świecie.

Sesja wiosenno-letnia hotelu już za nami i mamy cichą nadzieję na powrót w te strony zimą, kiedy to otaczające góry i parki miejskie pokryte są śniegiem i tworzą malownicze krajobrazy. Śnieg, mróz i oświetlenie tworzą wyjątkową atmosferę, która z pewnością podkreśli piękno otoczenia hotelu, a takie zdjęcia zwrócą uwagę gości, którzy szukają urokliwego miejsca na zimowy wypoczynek.