Realizujemy zdjęcia Hotelu Gromada w Toruniu

Niedawno mieliśmy przyjemność realizować zdjęcia hotelu Gromada, który z uwagi na swoje idealne położenie na Starym Mieście, jest doskonalą propozycją dla turystów chcących zwiedzać Toruń. Wspaniała architektura, niesamowity klimat i dobra tradycyjna kuchnia, których czasami nie sposób oddać na zdjęciach.


Realizując zdjęcia hotelu zawsze zaczynamy od wstępnego rekonesansu i zapoznania się ze specyfiką nieruchomości oraz jej otoczeniem. Budynek, w którym mieści się Hotel Gromada Toruń to zabytkowa średniowieczna kamienica, która w XIV wieku należała do Lucasa Watzenrode – dziadka Mikołaja Kopernika. Już sama elewacja budynku tworzy uroczy klimat i zachęca do eksploracji wyjątkowo nastrojowych wnętrz.

Stare Miasto w Toruniu jest jednym z najlepiej zachowanych i urokliwych staromiejskich obszarów w Polsce. Obszar ten zachowuje autentyczną średniowieczną architekturę, która jest zachwycająca i unikatowa. Wiele budynków, podobnie jak obecnie budynek Hotelu Gromada pochodzi z XIII i XIV wieku, co nadaje obszarowi wyjątkowy klimat. Kamienice, które często są ozdobione dekoracjami, rzeźbami i malowidłami służyły jako miejsca zamieszkania, a także jako sklepy i warsztaty rzemieślnicze.

Pierwsze zdjęcia hotelu postanowiliśmy zrobić wczesnym rankiem. Mieliśmy dużo szczęścia, gdyż zapowiadał się pogodny letni dzień. O tej porze roku słońce wschodziło za budynkiem i w przestrzeni pomiędzy kolejnymi budynkami udało się uchwycić jego złoty blask (zdjęcie hotelu w topie strony).

Kolejnym etapem były zdjęcia pokoi hotelowych – niektóre małe kameralne, a inne większe, ale wszystkie bez wyjątku urocze i przytulne. W powietrzu czuć ducha tego miejsca i przy nastrojowym świetle, przy filiżance kawy i z książką w ręce można się zapomnieć 🙂

Hotel dysponuje również dwiema salami konferencyjnymi. Mniejsza o powierzchni 45m2 doskonale nadaje się na kameralne spotkania biznesowe, rozmowy kwalifikacyjne oraz szkolenia. W zależności od ustawienia stołów i krzeseł może przebywać na niej od 5 do 25 osób. Większa o powierzchni 92 m2 przeznaczona jest dla maksymalnie 60 osób. Spójrzcie tylko na poniższe zdjęcia sal konferencyjnych.

Udało nam się wykonać także zdjęcia patio, zlokalizowanego wewnątrz hotelowej restauracji, jak i zewnętrznego tarasu, z którego mogą korzystać hotelowi Goście. Można zjeść na świeżym powietrzu posiłek z karty, delektować się kawą czy pysznym deserem. Podczas sesji udało nam się uchwycić kilka zdjęć obsługi hotelowej. Pracownicy już od wejścia dbają o komfort i wysoki poziom obsługi odwiedzających.

Stare Miasto Torunia jest pełne atmosfery, szczególnie wieczorami, gdy kamienice i uliczki są pięknie oświetlone. To miejsce, gdzie można poczuć ducha średniowiecznej historii miasta. Cieszymy się, że mieliśmy przyjemność i możliwość zrealizować zdjęcia Hotelu Gromada w Toruniu. To miejsce, które koniecznie trzeba odwiedzić, dlatego jeśli zamierzacie udać się na wycieczkę do Torunia, koniecznie zatrzymajcie się w Gromadzie na Starym Mieście.

Nasza agencja Impatient Studio oferuje profesjonalne usługi fotograficzne, realizując między innymi zdjęcia hotelu, restauracji, pokoi hotelowych, gastronomii i udogodnień dla Gości. Dzięki naszym fotografiom możesz wyeksponować piękno i ofertę swojego hotelu w najlepszym świetle. Nasze zdjęcia hotelu pomogą przyciągnąć klientów i wyróżnić się na konkurencyjnym rynku. Zaufaj nam, by zaprezentować Twój hotel z najlepszej strony!


Interesują Cię zdjęcia Hotelu? Napisz do nas!