Kompleksowa sesja fotograficzna Centrum Handlowego Stacja Sierpc

W tym sezonie zrealizowana została przez nas sesja fotograficzna Centrum Handlowego Stacja Sierpc, zlokalizowanego w województwie mazowieckim, ok 40 km na północ od Płocka. Z przyjemnością odwiedziliśmy osiemnastotysięczne miasto położone nad rzeką Sierpienicą, aby ująć w obiektywie jego atrakcyjną ofertę handlową.


Stacja Sierpc to atrakcyjnie zlokalizowane centrum handlowe, w którego pobliżu krzyżują się dwie drogi: droga krajowa nr 10 – DK10 (Warszawa – Bydgoszcz) oraz droga wojewódzka nr 560 (Sierpc – Brodnica). Trafić jest tu bardzo łatwo, a teren obiektu jest dość rozległy, dlatego sesja fotograficzna centrum handlowego trwała całe popołudnie.

Sesje fotograficzne pozwalają na ukazanie różnorodności i dostępności produktów i usług oferowanych przez sklepy w centrum handlowym. To pomaga klientom zorientować się, co mogą znaleźć w danym miejscu. Celem sesji zdjęciowej było całościowe zaprezentowanie kompleksu handlowego wraz z jego atrakcyjną ofertą sklepów, punktów usługowych i dodatkowych udogodnień dla odwiedzających. W trakcie prac skoncentrowaliśmy się zarówno na ujęciach naziemnych, jak i tych z użyciem drona, eksponując bryłę budynku na tle panoramy regionu, obszerny parking, a także witryny i wnętrza punktów handlowych.

Obiekt handlowy ma w swojej ofercie rozpoznawalne marki tj. Diverse, Pepco, Dealz, Stokrotka, JYSK, etc. do których prowadzą wejścia bezpośrednio z parkingu, co powoduje, że zakupy można zrealizować szybko, a klienci mogą wejść do każdego sklepu z obiegającego obiekt ciągu komunikacyjnego. Taki układ powoduje, że łatwo jest uchwycić na zdjęciach przepływ klientów i ukazać obiekt jako tętniący życiem. I tak też w istocie było, a znajdująca się w obrębie kompleksu restauracja McDonalds wzbudzała dodatkowe zainteresowanie przejezdnych. Kilka przykłądowych zdjęć możecie zobaczyć w poniższej galerii.

Dziękujemy Impatient Studio za przepiękne zdjęcia Stacji Sierpc. W kadrze udało się w interesujący sposób pokazać te aspekty, na których zależało nam najbardziej – bogatą ofertę obiektu, kluczowe marki oraz udogodnienia dla Klientów.

Iwona Rydlewska, CH Stacja Sierpc

Sesja fotograficzna centrum handlowego zakończyła się sukcesem i zadowoleniem Klienta. Tego typu zdjęcia nieruchomości handlowych są dziś bardzo istotne, ponieważ pomagają w promowaniu i kształtowaniu wizerunku, przyciąganiu klientów oraz utrzymywaniu konkurencyjności na rynku handlowym. Dlatego też wielu właścicieli inwestuje w profesjonalne sesje fotograficzne, aby efektywnie komunikować swoją ofertę i atrakcyjność. Dobre zdjęcia centrum handlowego mogą być szeroko udostępniane na platformach społecznościowych, co zwiększa widoczność i popularność miejsca.


Interesuje Cię sesja zdjęciowa nieruchomości? Napisz do nas!