Sesja portretowa. Zdjęcia biznesowe

Fotografia portretowa dla firm - Impatientstudio.pl-2

Szukasz fotografa, który szybko i tanio wykona profesjonalne zdjęcia biznesowe Zarządu Twojej firmy lub zespołu pracowników? Świetnie trafiłeś!


Co robimy?

Realizujemy zdjęcia biznesowe liderów przedsiębiorstw, kadry menadżerskiej oraz pracowników firm. Tego typu fotografie, najczęściej o charakterze biznesowym są niezwykle istotnym elementem komunikacji wizerunkowej firmy. Poprzez odpowiednie ukazanie określonej osobowości portretowanej osoby w siedzibie Państwa firmy i z wykorzystaniem naturalnego otoczenia oraz dodatkowych rekwizytów, w połączeniu z oświetleniem studyjnym możecie liczyć Państwo na prestiżowy efekt końcowy.

Sesje portretowe dla biznesu - Impatientstudio.pl

Realizowane przez nas sesje portretowe przebiegają szybko i sprawnie. Wiemy jak cenny jest Państwa czas w realizacji tego typu zleceń, dlatego na miejscu pojawiamy się dokładnie o czasie i działamy w oparciu o ustalony wcześniej prosty harmonogram. Zdjęcia jesteśmy w stanie wykonać również z użyciem teł (białych lub ciemnych), dając Państwu przez to szerszą możliwość wykorzystania fotografii w komunikacji marketingowej. Zdjęcia tego typu mogą być wykorzystywane w dokumentacji wewnętrznej firmy, stopkach wiadomości e-mail czy na stronie internetowej przedsiębiorstwa.

W trakcie sesji zdjęciowej fotografowi towarzyszy najczęściej wizażysta / makijażysta, zarówno przy indywidualnej fotografii kobiet jak i mężczyzn. Ponadto fotografie poddawane są dodatkowemu retuszowi w profesjonalnych programach z rodziny ADOBE.

Zobacz przykładowe fotografie

Zdjęcia biznesowe – ceny

Każda sesja zdjęciowa wyceniana jest indywidualnie, a na końcową cenę sesji fotograficznej składa się kilka aspektów, które warto mieć na uwadze.

Miejsce sesji zdjęciowej – istotny jest wybór miejsca. Należy mieć na uwadze, że cena realizacji sesji zdjęciowej w studio waha się w przedziale od 100-200 zł za godzinę pracy. Najczęściej sesja zdjęciowa z odpowiednim przygotowaniem wizualnym w studio zajmuje 2-3 godziny pracy. Wykorzystanie studio preferowane jest najczęściej przy zdjęciach grupowych na jednolitym, najczęściej jasnym tle. W przypadku zdjęć pojedynczych osób lub 2-3 osobowych zespołów zawsze rekomendujemy realizację zdjęć w siedzibie Państwa firmy z wykorzystaniem naturalnego otoczenia, co oszczędza czas i pieniądze. Oczywiście, zdjęcia pojedyncze lub kameralne, z niewielką ilością osób wykonujemy również na tłach, które w razie potrzeby wraz z mobilnym oświetleniem zabieramy ze sobą.

Makijaż – zdecydowana większość sesji zdjęciowych o charakterze biznesowym realizowana jest z udziałem osoby dbającej o Państwa odpowiedni wizerunek i make-up. Czas niezbędny na odpowiednie przygotowanie jednej osoby wynosi od 30-60 min przed sesją. Jest to czas wyjęty z pracy fotografa. Cena takiej usługi waha się w przedziale od 150-300 zł w zależności od lokalizacji. Nasza agencja współpracuje z wieloma dobrymi makijażystkami na terenie całej Polski.

Obróbka fotografii – proces postprodukcji zdjęcia jest niezwykle istotny i czas poświęcony na odpowiednie przygotowanie każdej fotografii uzależniony jest m.in. Państwa preferencji w tym zakresie i celu od wykorzystania zdjęć. Np. fotografie do prasy zawsze wymagają dodatkowej korekty cery, ukrycia ewentualnych niedoskonałości w oparciu o określone techniki. Tego typu obróbka ma najczęściej wieloetapowy charakter, a czas niezbędny na odpowiednie przygotowanie pojedynczego zdjęcia może wynosić nawet kilka godzin.


Interesują Cię zdjęcia biznesowe pracowników firmy? Skontaktuj się z nami!