Sesja biznesowa dla firmy Napollo

Sesja biznesowa w plenerze - Impatientstudio.pl

Zrealizowana została przez nas sesja biznesowa Pani Doroty na zlecenie firmy Napollo, będącej deweloperem i inwestorem komercyjnych powierzchni handlowych. Plan był prosty – jedna osoba osoba, trzy zdjęcia i 30 minut intensywnej pracy.


Pomimo, iż firma Napollo ma siedzibę w Warszawie, sesja biznesowa miała się odbyć przy jednym z nowo-otwartych obiektów handlowych firmy, zlokalizowanym na obrzeżach pięknego miasta Wrocław. Na miejsce przybyliśmy niecałą godzinę wcześniej, aby zrobić odpowiedni rekonesans otoczenia i wybrać możliwie najciekawsze miejsca do ustawienia fotografowanej osoby.

Ze względu na fakt, że pogoda tego dnia zapowiadała się bardzo słoneczna i w zasadzie bezchmurna postanowiliśmy umówić się na miejscu na godzinę przed zachodem słońca, kiedy to światło nie jest tak intensywne i nie tworzy ostrych cieni na twarzy. Oczywiście, mogliśmy zastosować blendy jako ochronę przed słońcem, natomiast wiedzieliśmy, że czas mamy ograniczony i niekoniecznie może go wystarczyć na dodatkową zabawę z akcesoriami. Wybraliśmy trzy kluczowe miejsca, mając na uwadze uwzględnienie z kadrze identyfikacji wizualnej firmy i staraliśmy się ustawić osobę tak, by słońce nie padało bezpośrednio na twarz. Pierwsze zdjęcie z lewej jest wyjątkiem w tym aspekcie, ale zaryzykowaliśmy, ponieważ światło słoneczne było już bardzo miękkie.

Poniżej prezentujemy trzy zdjęcia jaki udało nam się zrealizować podczas tej sesji 🙂

Wykonane przez nas zdjęcia zostały użyte m.in. w komunikacji biznesowej firmy na łamach jednego z branżowych czasopism – Magazynu Galerie Handlowe, będącego liderem prasy branżowej w obszarze działalności centrów i sieci handlowych w Polsce. Poniżej zamieszczamy wizualizacje składu publikacji z użytymi zdjęciami naszego autorstwa 🙂

Realizowane przez nas sesje portretowe przebiegają szybko i sprawnie. Wiemy jak cenny jest Państwa czas w realizacji tego typu zleceń, dlatego na miejscu pojawiamy się dokładnie o czasie i działamy w oparciu o ustalony wcześniej prosty harmonogram. Zdjęcia jesteśmy w stanie wykonać również z użyciem teł (białych lub ciemnych). Jeśli podobają Ci się nasze zdjęcia – napisz do nas i zapytaj o dostępne terminy i możliwości! Do Klientów dojeżdżamy ze sprzętem na terenie całego kraju. Serdecznie zapraszamy do współpracy.


Sesje zdjęciowe centrów handlowych, Fotografia centrów handlowych, Zdjęcia nieruchomości, Fotografia mieszkań na sprzedaż i wynajem, Fotografia portretowa – Poznań, Sesje portretowe dla biznesu, Sesje zdjęciowe w plenerze, Zdjęcia z drona, Fotografia z drona, Zdjęcia miast, gmin i regionów, Projekty logotypów, Projekty graficzne, Projektowanie bannerów reklamowych, Zdjęcia sklepów, Fotografia punktów sprzedaży, Agencja fotograficzna Poznań